ЗМІ про Баканова і найдорожчий лижний курорт світу
Вся Україна

ЗМІ про Баканова і найдорожчий лижний курорт світу

У той час, як жовта преса вже декілька днів прагне розпалити скандал через проведені за кордоном «новорічні канікули» вищих посадових осіб України, розберемося для початку з головою СБУ Іваном Бакановим, який, за даними деяких ЗМІ, відпочивав на найдорожчому у світі гірськолижному курорті в найдорожчому готелі.

Хоч мені й не притаманно рахувати чужі гроші, тим більше, що пан Баканов прийшов на посаду голови СБУ не з вулиці, а мав досить великі статки, все ж таки перевірила, де він відпочивав.

Тож у готелі, де зупинився Баканов, двомісний номер коштує 44 євро на добу з однієї особи. Тобто 440 євро на 2 осіб на 5 днів. Водночас, потрібно адекватно оцінювати цінову політику європейських готелів (скромні 3 зірочки в більшості європейських столиць коштують в середньому близько 75 євро).
Крім того, Баканов відпочивав на курорті Мерібель, що дійсно розташований неподалік від Куршавелю, проте розрахований не на олігархів, а на середній клас.
Скіпас є спільний на три долини і коштує 300 євро на 6 днів, аренда комплекту лижного спорядження - 120-130 євро. Харчуватися можна з місцевого супермаркету. Літр молока коштує 1,5 євро, 10 яєць - 5,6 євро, 0,5 кг рису - 2 євро. Якщо готувати в апартаментах - вечеря на 4-5 осіб коштуватиме по 10 євро на особу з вином за 5-6 євро.

Підсумовуємо, тижневе перебування однієї особи у Мерібелі - максимум 1000 євро на особу. Якщо Баканов приїхав з родиною - треба помножити на кількість членів родини мінус знижки для дітей. Дивимося в декларацію, порівнюємо з офіційними доходами, робимо висновки.
Тож залишається питання: кому Баканов так не догодив? Хто так жадає йому зіпсувати імідж, приколупуючись до відпочинку, а не до роботи? Звісно, до роботи важче! Там є всім помітні успішні кроки! Тож єдине, що залишається - рахувати чужі кошти і приписувати неіснуючі відпочинки!

Чи потрібен Зеленському Ситник? Чи потрібен Зеленському Ситник?
Перешкоджання виборчого процесу на Луганщині: працює поліція Перешкоджання виборчого процесу на Луганщині: працює поліція
НЕЗИГАРЬ, Лаврєнтьєв, сміттєвоз. 'В ГРУ та ФСБ працюють абсолютно звичайні люди' НЕЗИГАРЬ, Лаврєнтьєв, сміттєвоз. 'В ГРУ та ФСБ працюють абсолютно звичайні люди'