"Жовті жилети" у Франції отримують підтримку з-за кордону
Вся Україна

'Жовті жилети' у Франції отримують підтримку з-за кордону

Джерело

Протестний рух французьких "жовтих жилетів" отримує підтримку з-за кордону.

Протестний рух французьких "жовтих жилетів" отримує підтримку з-за кордону.

Про це заявив прес-секретар французького уряду Бенжамен Гріво, пише MetroNews.

"Достатньо побачити підтримку, принаймні з моральної точки зору, висловлену в останніх заявах двох італійських урядових міністрів. Вони чітко виказали свою підтримку "руху жовтих жилетів", - пояснює представник французького уряду, згадавши про заяви двох віце-прем’єрів Італії Маттео Сальвіні і Луїджі Ді Майо.

Крім того, додає він, "ми знаємо симпатії деяких пропагандистських ЗМІ, які не можна назвати медіа, як-от Russia Today. Ерік Друе, один з лідерів французького руху "жовтих жилетів", також говорить про Russia Today як про єдину вільну пресу. Я не поділяю цю думку".

Нещодавно президент Франції Еммануель Макрон звинуватив російські канали RT та Sputnik в пропаганді і поширенні чуток про загибель одного з учасників акцій протесту.

Нагадаємо, протести "жовтих жилетів" у Франції розпочалися 17 листопада. На акції вийшли водії, незгодні з підвищенням податку на пальне. Й хоча французька влада пішла на поступки і скасувала заплановане підвищення податку на паливо, а також підвищення цін на електрику та газ, протестувальники розширили коло вимог - починаючи від підвищення зарплат, зменшення податків і завершуючи вимогою відставки президента.

У відповідь на протести президент Макрон оголосив низку заходів щодо поліпшення соціально-економічного становища.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

МЗС України відмовлятиме в реєстрації спостерігачів із РФ на виборах МЗС України відмовлятиме в реєстрації спостерігачів із РФ на виборах
'Нафтогаз' подал новый иск в Стокгольмский арбитраж против 'Газпрома' 'Нафтогаз' подал новый иск в Стокгольмский арбитраж против 'Газпрома'
Президент распорядился направить миротворцев в Мали Президент распорядился направить миротворцев в Мали