Зеленський і Порошенко виходять до другого туру виборів
Вся Україна

Зеленський і Порошенко виходять до другого туру виборів

Сергій Боженко

Зеленський і Порошенко виходять до другого туру виборів. ЦВК опрацювала понад 78 відсотків протоколів на виборах президента України.

Кандидати в президенти України Володимир Зеленський і нинішній глава держави Петро Порошенко виходять до другого туру виборів, набираючи 30,4 та 16,1 відсотка голосів виборців відповідно. Про це повідомляється зранку у понеділок, 1 квітня, на сайті Центральної виборчої комісії України (ЦВК) за підсумками обробки 78,56 відсотка протоколів.

За лідерку ВО "Батьківщина" Юлію Тимошенко проголосували 13,2 відсотка виборців. Кандидата від "Опозиційної платформи - За життя" Юрія Бойка підтримали 11,5 відсотка українців, лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка - 7,04, екс-главу СБУ Ігоря Смешка - майже 5,95, лідера Радикальної партії Олега Ляшка - 5,3, кандидата від партії "Опозиційний блок" Олександра Вілкула - 4,3, представника партії "Свобода" Руслана Кошулинського - 1,65 відсотка.

PNG - 575.6 кб

За позафракційного депутата Юрія Тимошенка проголосували 0,61 відсотка, за кандидата від "Українського об’єднання патріотів - "УКРОП" Олександра Шевченка - 0,56, лідера "Громадсько-політичного руху "Справедливість" Валентина Наливайченка підтримали 0,23 відсотка виборців.

Решта кандидатів набирає менше ніж 0,2 відсотка голосів кожен. Визнано недійсними 1,18 відсотка виборчих бюлетенів.

За результати національного екзит-полу, проведеного у день голосування, Володимир Зеленський отримав 30,4 відсотка голосів виборців, Петро Порошенко - 17,8 відсотка, Юлія Тимошенко - 14,2.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Морські піхотинці України взяли участь в міжнародних навчаннях «Platinum Eagle - 2019» Морські піхотинці України взяли участь в міжнародних навчаннях «Platinum Eagle - 2019»
У Німеччині видали книгу про революціонера Нестора Махна У Німеччині видали книгу про революціонера Нестора Махна
Проголосувати на виборах або знати свої права Проголосувати на виборах або знати свої права