Занесене вітром листя
Колумністи

Занесене вітром листя

Роман Реведжук
Опубліковано
16 травня 2018

Значить по ситуації з тим військовим, який не хотів тиснути руку Президенту. Розмовляв вчора з товаришем, він АТОшник, не з тих хто багато говорить. У його розумінні, такий вчинок у бік президента, негідний і низький.

JPEG - 59.1 ko

1. Значить по ситуації з тим військовим, який не хотів тиснути руку Президенту. Розмовляв вчора з товаришем, він АТОшник, не з тих хто багато говорить. У його розумінні, такий вчинок у бік президента, негідний і низький.

Солдат який прийняв присягу народу, має поважати державу. Іншими словами, піар і показати своє я, хлопцю вдалося. Моя позиція: АТОшник - це не індульгенція перед дурістю. А кредит довіри героя, не дає право плювати народу в лице. Висновок простий, не кожен може нести достойно звання і з гідністю мати відповідальність та прославляти Україну.

Не кожен "#коронований_ветеран", достойний називатися героєм. Українцям вартує переглянути свій підхід до квотуму довіри. Знаю точно і з впевненістю кажу - #Я_потисну_руку_Президенту!

2. Служба безпеки України провела обшуки в РИА Новости Украина. Головному редактору вручена підозра. Вважаю, що питання інформаційної безпеки, на сьогодні являється пріорітетним. Подібні речі треба було робити "позавчора".

Уже два місяці, як я кричу з усіх доступних мені джерел. І не зупинюся. Вважаю, що сьогодні не тільки в державі потрібно проводити реформи, а також у галузі журналістики. Ми бачимо, як через окремі ЗМІ, у боротьбі олігархів з Президентом, відбувається знищення держави.

Сьогодні на структурі СБУ нелегка місія "двірників", котрі #зроблять_Україну_чистою підмітаючи "листя" - від слова журнал. Гадаю давно має бути очікувана реальність українського суспільства, на занесене в Україну вітром листя. У купах котрого, окремі клопи, волають, про утиски свободи слова в Україні. І водночас через ЗМІ гвалтують Україну в неприродній спосіб.

Найактивніша підривна діяльність в напрямку інформаційної безпеки, ведеться окремими персонажами, проти української держави, на таких ресурсах: Страна.UA - Новости Украины, NEWSONE TV, Телеканал Інтер, Телеканал ZIK, 1+1, Телеканал Новин 24.
Кого забув згадати вибачайте!

Дуже Важливо кожному громадянину, зрозуміти своє призначення. Сьогодні кожен українець, який цінує й поважає Україну, має стати на захист безпеки держави в усіх аспектах!

Посилання на сторінку автора статті - Роман Реведжук

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Інші матеріали автора
Кожен лікар може здати благодійний внесок
Провезти російські танки через Хрещатик
Адвокат агресора - чому країна програє на «інформаційному фронті»?
Про НАТО та Трампа
Перейти на вищий рівень інвестиційної привабливості