Warning: Illegal string offset 'format_dest' in /home/coolya/coolyanews.info/www/ecrire/inc/filtres_images_lib_mini.php on line 937

Warning: Illegal string offset 'format_source' in /home/coolya/coolyanews.info/www/ecrire/inc/filtres_images_lib_mini.php on line 940
Які стратегічні цілі в США здатні вразити російські ракети Циркон?
Росія

Які стратегічні цілі в США здатні вразити російські ракети Циркон?

Джерело

На російському телебаченні показали сюжет, який візуалізує можливий ракетний удар Росії по цілям у США - раніше про нього заявив Володимир Путін.

На російському телебаченні показали сюжет, який візуалізує можливий ракетний удар Росії по цілям у США - раніше про нього заявив Володимир Путін.

24 лютого в ефірі російського державного телеканалу Россия 24 вийшов сюжет під назвою Цілі намічено. У ньому пропагандист Дмитро Кисельов, ведучий Вестей недели, продемонстрував, які стратегічні цілі в Сполучених Штатах здатні вразити російські ракети Циркон.

JPEG - 58.8 кб

Такий гіпотетичний удар Кисельов назвав "принципово новим поворотом у бік справедливості - мовляв, "досіАмерика могла дозволити собі відсиджуватися за океаном, підставляючи під удар лише своїх союзників".

Сюжет Кисельова посилається на нещодавню промову Путіна, у якій прозвучали подібні загрози.

Що розповів про ракети Путін

20 лютого, виступаючи зі щорічним посланням до Федеральних зборів, президент РФ Володимир Путін розповів про розробку гіперзвукової ракети Циркон.

За його словами, ракета зможе розвивати швидкість близько дев’яти махів (11 тис. км/год), вражаючи морські і наземні цілі на відстані до 1 тис. км. Нести Циркони нібито будуть здатні кораблі та підводні човни, які використовують крилаті ракети Калібр.

Путін про ракети Циркон:

Говорячи про можливі цілі таких ракет, російський президент заявив: "Росія буде змушена створити і розгорнути види озброєння, які можуть бути використані не лише відносно тих територій, з яких для нас буде виходити відповідна пряма загроза, але й щодо тих територій, де знаходяться центри прийняття рішень про застосування ракетних комплексів, які нам загрожують".

Таким чином Путін прокоментував недавній вихід США з Договору про ракети середньої і меншої дальності (після того, як Вашингтон звинуватив Москву в порушенні договору).

Путін також окремо зазначив, що робота над новинкою "йде успішно і в заплановані терміни, безумовно, буде завершена".

Як Кисельов намітив цілі

Слова Путіна для російської аудиторії детально витлумачив телепропагандист Дмитро Кисельов.

У своєму сюжеті він пояснив, що для Росії "принциповою є відплата [ракетний удар]... прямо по території США, по центрах прийняття рішень", а не тільки по можливих пускових установках ракет у Європі. (Хоча, за словами Кисельова, Польща, яка погодилася розмістити американські системи ПРО, теж "своє отримає").

Сюжет Цілі намічені в ефірі програми Вести недели на пропагандистському каналі Росія 24:

Далі він запропонував, дослівно, "прикинути", які ж саме з таких стратегічних "центрів прийняття рішень" можуть стати цілями Москви.

Кисельов намітив п’ять таких точок, показавши росіянам відповідну графіку. На східному узбережжі Сполучених Штатів - це Пентагон, штаб-квартира Міноборони США; Кемп-Девід, заміська резиденція президента США в штаті Меріленд; і Форт-Рітчі, один зі штабів американської армії, позначений у сюжеті як "командний центр комітету начальників штабів".

Ще два об’єкти названі на західному узбережжі США. Перший - радіостанція американських Військово-морських сил Джим-Крік (штат Вашингтон), яку Кисельов називає "пунктом управління ядерними силами". Другий - база Мак-Клеллан у Каліфорнії, названа в сюжеті пунктом "управління стратегічними наступальними силами". Насправді це колишня база ВПС США, закрита в 2001 році.

Потім Кисельов запропонував глядачам "вирішити задачку для школяра третього класу". Тобто поставити російські підводні човни, оснащені ракетами Циркон, "за межами виключної економічної зони США" (близько 400 км від узбережжя) і підрахувати, за який час ракети досягнуть зазначених цілей, якщо розташовані вони також не більше ніж на 400 км углиб территорії США.

"Якщо ми, нічого не порушуючи і нікого не турбуючи, розміщуємо просто в океанах наші підводні човни, оснащені пусковими установками ракет Циркон по 40 штук на кожній субмарині, то в зоні досяжності російської гіперзвукової зброї тут же опиняються ті самі центри прийняття рішень, про які говорив Путін", - робить висновок Кисельов.

За його розрахунками, підльотний час ракет Циркон у такому випадку складе менше 5 хв. "Тому-то Путін і каже: підрахуйте, треба вам це, чи може не так гостро - розміщувати свої ракети проти нас у Європі, - завершує свій сюжет Кисельов. - Поки ми нікому не загрожуємо, але якщо таке розміщення відбудеться, то відповідь буде миттєвою".

Як відреагували в Кремлі

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, заявив, що адміністрація Путіна "не несе відповідальності" за сюжети, показані на російських телеканалах, в тому числі і державних, повідомляє Интерфакс .

У відповідь, на запитання, чи мав на увазі президент РФ подібні цілі в США, коли в своїй промові також пропонував "підрахувати" дальність і час підльоту російських ракет, Пєсков сказав, що це запитання слід адресувати телеканалам.

"Коли президент говорив про те, що в разі, якщо наша країна піддасться загрозі, і біля її кордонів будуть розміщені ракети малої і середньої дальності, які будуть націлені на нас, то доведеться діяти дзеркально. І при цьому націлити наші ракети не тільки на самі пускові установки, але й на ті території, де знаходяться центри прийняття рішень", - нагадав Пєсков.

При цьому він додав, що Путін в своєму виступі не назвав жодного географічного пункту.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Как в Москве задержали бывшего «министра «ДНР» за кражу зарядки Как в Москве задержали бывшего «министра «ДНР» за кражу зарядки
В Україну направлять спостерігачів ОБСЄ від Росії під час виборів президента В Україну направлять спостерігачів ОБСЄ від Росії під час виборів президента
Держдума схквалила в першому читанні законопроект про ізоляцію російського сегменту інтернету Держдума схквалила в першому читанні законопроект про ізоляцію російського сегменту інтернету