Як Пашинський поширював фейкову інформацію про арсенал в Ічні
Вся Україна

Як Пашинський поширював фейкову інформацію про арсенал в Ічні

Джерело

Голова Комітету ВР з питань нацбезпеки проілюстрував свій пост фотографіями 8-річної давнини, зроблені, ймовірно, в Росії.

Голова Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський поширив фейкову інформацію про арсенал на Чернігівщині, видавши довоєнну фотографію, імовірно з російського складу, за фото складу біля Ічні.

На цей факт звернув увагу портал MIL.IN.UA, оприлюднивши посилання на російський сайт pikabu.ru, на якому розміщена фотографія, якою Пашинський проілюстрував свій пост у Facebook щодо перевірки складу в Ічні рік тому. «Цим фотографіям рівно рік.

Після вибухів арсеналів у Калинівці нашим комітетом було здійснено інспекційну поїздку у третій за величиною склад боєприпасів у Ічні Чернігівської області», – написав Пашинський, заявивши, що ще рік тому рекомендував побудувати на арсеналі поблизу Ічні спеціальні сховища для боєприпасів.

JPEG - 90.5 кб

Однак на російському сайті чітко видно, що фото було завантажено влітку 2011 року. При цьому автор публікації зазначає, що світлини були зроблені ще у 2010 році.

JPEG - 60 кб
JPEG - 32.4 кб
JPEG - 18.9 кб

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Кабмін удосконалив програму забезпечення населення доступним житлом Кабмін удосконалив програму забезпечення населення доступним житлом
Нацбанк зміцнив офіційний курс гривні Нацбанк зміцнив офіційний курс гривні
Экспорт Украины или топ-10 наиболее экспортируемых продуктов Экспорт Украины или топ-10 наиболее экспортируемых продуктов