Вони служать виключно своєму власному самолюбству
Колумністи

Вони служать виключно своєму власному самолюбству

Дмитро Вовнянко
Опубліковано
06 грудня 2017

Фракція БПП від якої обиралися нардепи Найєм, Заліщук і Лещенко запропонувала їм бути послідовними, припинити дурити виборців БПП і добровільно скласти свої мандати.

JPEG - 324.7 кб

Так от я в те, що вони добровільно складуть свої мандати - НЕ ВІРЮ.

Ідучи на вибори від БПП, ця трійця гарно чула і читала все те, що вже тоді писали про політсилу Петра Порошенка юлькани, садонемічні, та усі інші "симпатики" чинного президента (досі - майже не змінилося).

Я більше нагадаю! Пам’ятаєте історію з 32-м блок-постом? Отим самим, що був прямо напередодні виборів до ВР оточений бойовиками, через що була розігнана неймовірна зрада, мовляв: "влада переймається виборами, а не життям бійців"? Я знаю людей, що симпатизували тоді Порошенку, але через історію з 32-м блоком не стали голосувати за БПП.

JPEG - 78.5 кб

А от трійцю Найєм-Лещенко-Заліщук це не зупинило.

Бо не для того вони йшли в нардепи, аби втілювати в життя програму політсили, від якої обиралися. Вони - як Юлія Тимошенко, яка обирає перед виборами той образ, який радять політтехнологи, бо власного обличчя і переконань вона просто не має. Вони долучилися до тих, хто запропопнував іти, і з ким було більше шансів пройти у ВР. Вони зразу показали своє справжнє обличчя.

Квартирки Сірожи і Заліщук були пізніше - першим був Найєм, який заявив що йому мало депутатської зарплатні - вона тоді дорівнювала пересічній з/п київського менеджера. Пригадуєте?

JPEG - 90.7 кб

Не складуть вони мандати. Аби в цих умовах скласти мандат народного депутата - треба служити народу. А вони служать тільки й виключно своєму власному самолюбству.

Чхати їм на народ.

Посилання на сторінку автора статті - Дмитро Вовнянко

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Інші матеріали автора
Рок-кухарка для України
Що сталося в 2014 році під Зеленопіллям?
Навіщо Тимошенко збиралася їхати в окупований Донецьк в 2014 році?
Хто програє інформаційну війну?
Онищенко топить Тимошенко?