Відродження українських морських військ: чотири підводні човни
Вся Україна

Відродження українських морських військ: плани на чотири підводні човни

Джерело

На сьогодні ВМС вже реалізували перший етап відродження морських військ, який передбачає спроможність обороняти узбережжя із морського напрямку. Це було зроблено за рахунок берегової артилерії, сил морської піхоти.

На сьогодні ВМС вже реалізували перший етап відродження морських військ, який передбачає спроможність обороняти узбережжя із морського напрямку. Це було зроблено за рахунок берегової артилерії, сил морської піхоти, а також створення малих артилерійських і десантно-штурмових катерів.

Про це повідомили на офіційній сторінці ВМСУ в Facebook.

“На кінець 2017 року потенціал спроможності оборони із узбережжя перевищує відповідний потенціал, який був в 2013 році. Створення національних корветів передбачається робити паралельно із відродженням кораблебудування в Україні”, - йдеться у повідомленні.

Командування ВМСУ також нагадало про те, що зазвичай створення такого типу кораблів займає від 3 до 5 років залежно від потенціалу військово-промислового комплексу.

На сьогодні ВМС ЗСУ реалізує другий етап власного відродження – нарощення спроможностей діяти в ближній морській зоні, щоб не віддавати ініціативу РФ. Для цього в Україні ведеться робота над протикорабельною ракетою "Нептун", якою будуть озброюватися берегові ракетні комплекси і ракетні кораблі "Лань". Також Україна шукає можливості закупівлі протикорабельних ракет за кордоном. Проте для вирішення завдань в дальній морській зоні, якою для України є вся акваторія Чорного моря, ВМСУ будуть створювати власні корвети.

Як зазначили у ВМСУ, саме корвети компенсують слабку морехідність ракетних катерів, а також забезпечуватимуть командування всіма силами, розвідку, а також протиповітряну оборону. Створення національних корветів і формування збалансованого флоту стане третім і останнім етапом в відродженні національних військово-морських сил.

Окрім того, ВМС ЗСУ реально почали думати над можливістю створення 3-4 малих підводних човнів. Дані типи суден не лише дозволять відволікати значні сили РФ, але і мінувати виходи із російських баз та висаджувати десант сил спеціальних операцій для диверсій. Тим самим Військово-морський флот України зможе ефективно протидіяти силам РФ в Чорному і Азовському морях, при цьому не ставлячи за мету досягнути паритету із росіянами.

Реалізувати ці всі цілі передбачається до 2035 року.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Роми як перспективний електорат Роми як перспективний електорат
В Рахівському районі знайшли мертвим керівника організації проросійських скаутів В Рахівському районі знайшли мертвим керівника організації проросійських скаутів
Обладатель оптоволоконной инфраструктуры в Украине: основа для интернета Обладатель оптоволоконной инфраструктуры в Украине: основа для интернета