Вдова Джона Маккейна буде спостерігачем на виборах в Україні
Вся Україна

Вдова Джона Маккейна буде спостерігачем на виборах президента в Україні

Сергій Боженко

Сінді Маккейн, вдова американського сенатора-республіканця Джона Маккейна, буде спостерігачем на виборах президента в Україні.

Сінді Маккейн, вдова американського сенатора-республіканця Джона Маккейна, буде спостерігачем на виборах президента в Україні.

Про це вона написала у Twitter.

Маккейн разом з Даніелем Твінінгом буде очолювати місію Міжнародного республіканського інституту. Вона вже прибула до Києва і зустрілася з мером столиці Віталієм Кличком.

"Я не знаю кращого способу вшанувати пам’ять свого чоловіка, ніж демонструвати постійну підтримку свободи в країні, якою він так глибоко переймався", - написала Маккейн.

Вдова сенатора додала, що її чоловік був гарячим прихильником українського народу та його волі. Він назвав свій візит до України під час Євромайдану "одним з найдорожчих досвідів, який коли-небудь мав".

Нагадаємо, американський сенатор Джон Маккейн пішов з життя 25 серпня 2018 року в віці 81 року. В останні роки життя боровся з невиліковним раком мозку.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Переведіть стрілки годинника: 31 березня Україна перейде на літній час Переведіть стрілки годинника: 31 березня Україна перейде на літній час
Порошенко підписав оновлену Стратегію екологічної політики Порошенко підписав оновлену Стратегію екологічної політики
Парламент Великої Британії втретє проголосував проти угоди про вихід з Євросоюзу Парламент Великої Британії втретє проголосував проти угоди про вихід з Євросоюзу