Є від чого понервувати борцунам...
Колумністи

Є від чого понервувати борцунам...

Дмитро Вовнянко
Опубліковано
07 грудня 2017

Вчора перед сном УВАЖНО прослухав "плівки Луценко" - і здається почав розуміти не тільки причину масового забігу борцунів від Міхо, а й нинішню іхню реакцію на всі ці подію - стриманно-очікувльну у Найєма і Гриценко, і агресивно-істеричну у Заліщук.

JPEG - 58.9 кб

По-перше, надані записи явно схожі на правду - як раз реакція борцунів на них - найкращий доказ. Другий фактор - не полінуйтеся, прослухавши запис за певний день, глянути в стрічку новин аби згадати, що того дня сталося. Сюрпризи гарантую.

По-друге, запис зроблений не просто кимось з оточення Міхо або Курченко - він явно зроблений отою самою довіренною особою Курченка, імені якої не називають. Погляньте на відеозаписи і прикиньте де мусила знаходитися камера.

Тобто та довірена особа - агент СБУ або СЗР (і дай Бог аби тільки їхній), і знає не тільки те, що відображено на записах.

JPEG - 109.9 кб

По-третє - дуже схоже на те, що панове-борцуни брали гроші у Бені і у Курченка за забезпечення їхніх інтересів на одних і тих самих підприємствах. Одеському, припортовому, наприклад. Тобто - панове-борцуни намагалися і Беню і Курченка - КИНУТИ.

На знаю за Курченка, а останьою особою яка намагалася конфліктувати по бізнесу навіть не з самим Бенею, а з бізнесменами з його оточення, був Максим Курочкин, героїчно загиблий від кулі снайпера на подвір’ї Святошинського суду м. Києва.

І нарешті, головне, на що вже й так звернули увагу читачі. Якщо СБУ добуло записи розмов Міхо з Курченко, нема ані найменшої гарантії, що воно не роздобуло записів самих нардепів зду-у-у-уже цікавими людьми.

JPEG - 33.9 кб

Сурков, Володін, Захарченко... Дофантазуйте самі. Брати гроші у Москви проти "злочинної влади" - традиція українських зраднюків ще з часів Винниченка.
Захисні реакції нардепів продиктовані їхнім життєвим досвідом і професійними навичками. Досвідчені журналіст і військовий, відповідно, Найєм і Гриценко поводяться згідно ГОСТів - дістанціювалися, вичікують і не говорять зайвого.

Заліщук поводиться так само стандартно - як зловлена на неподобстів бабаська.

JPEG - 112.6 кб

І отут виникає дивовижне питання, ВІД КОГО власне ГПУ отримала означені плівки? Від СБУ? Від СЗР? Людина з оточення бізнесмена - гаманця Янука, яка явно давно в розробці у ФСБ? А що як записи ГПУ отримала від агентури одної цікавої служби, чия контора розташована у спальному районі тихої і милої Вірджинщини?

Зрозуміли? :)

Посилання на сторінку автора статті - Дмитро Вовнянко

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Інші матеріали автора
Рок-кухарка для України
Що сталося в 2014 році під Зеленопіллям?
Навіщо Тимошенко збиралася їхати в окупований Донецьк в 2014 році?
Хто програє інформаційну війну?
Онищенко топить Тимошенко?