В Україну прибудуть елітні військові США - "клекотливі орли"
Вся Україна

В Україну прибудуть елітні військові США - 'клекотливі орли'

Джерело

В Україну для спільного тренування з нашими військовими прибудуть 150 військовослужбовців 101-ї повітряно-десантної дивізії армії США.

В Україну для спільного тренування з нашими військовими прибудуть 150 військовослужбовців 101-ї повітряно-десантної дивізії армії США.

Про це у Facebook повідомив посол України в США Валерій Чалий. Дипломат зазначив, що обмін військовим досвідом пройде в Яворівському центрі бойової підготовки у Львівській області.

"Клекотливі орли (screaming eagles) летять в Україну! У найближчі дні більше 150 військових елітної 101-ї повітряно-десантної дивізії армії США прибудуть в Україну для тренування наших у Яворівському центрі бойової підготовки й взаємного обміну досвідом", – розповів він.

Посол додав, що раніше обговорив важливість військового стратегічного партнерства України та Штатів із начальником штабу армії США Марком Міллі, "якого президент США Дональд Трамп запропонував на посаду голови Об’єднаного комітету начальників штабів".

JPEG - 48.8 кб

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

В ФБР прокоментували розслідування щодо Коломойського В ФБР прокоментували розслідування щодо Коломойського
Мінекономрозвитку оцінило зростання ВВП України на 1,2% Мінекономрозвитку оцінило зростання ВВП України на 1,2%
Официальные теледебаты Порошенко и Зеленского назначены на 20:00 19 апреля Официальные теледебаты Порошенко и Зеленского назначены на 20:00 19 апреля