В Україну направлять спостерігачів ОБСЄ від РФ під час виборів
Росія

В Україну направлять спостерігачів ОБСЄ від Росії під час виборів президента

Сергій Боженко

МЗС РФ раніше отримало запит від організації на відрядження короткострокових спостерігачів.

Російська Федерація направить кандидатів до короткострокової місії Бюро з демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ) ОБСЄ у відповідності з отриманим запрошенням. Як повідомила прес-служба Міністерства закордонних справ РФ, 12 лютого надійшов запит Бюро на відрядження короткострокових спостерігачів до складу місії з моніторингу виборів президента в Україні.

У російському відомстві зазначили, що раніше Центральна виборча комісія України відхилила заявки БДІПЛ на акредитацію двох довгострокових спостерігачів від Росії. У МЗС заявили, що у зв’язку з цим "були змушені скасувати їх відрядження".

При цьому в міністерстві розраховують, що тепер російським представникам організують "усі необхідні умови для виконання функцій міжнародного спостереження".

Короткострокові спостерігачі місій здійснюють моніторинг тільки в день голосування, а члени довгострокової частини місій відстежують ситуацію до, під час та після виборів.

7 лютого Верховна Рада схвалила проект закону про заборону громадянам Росії і особам, запропонованим російською стороною, бути офіційними спостерігачами на виборах в Україні. Його підтримали 232 народних депутати.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Держдума схквалила в першому читанні законопроект про ізоляцію російського сегменту інтернету Держдума схквалила в першому читанні законопроект про ізоляцію російського сегменту інтернету
Ленд-лиз и не только: как США кормили СССР Ленд-лиз и не только: как США кормили СССР
Россия инициировала созыв Совбеза ООН по ситуации в Украине Россия инициировала созыв Совбеза ООН по ситуации в Украине