В США випробували літак для польотів у космос
Вся Україна

В США випробували літак для польотів в космос

Джерело

Американська компанія Stratolaunch, заснована у 2011 році, в суботу провела перший випробувальний політ найбільшого у світі літака, призначеного для виведення у космос штучних супутників Землі.

Американська компанія Stratolaunch, заснована у 2011 році, в суботу провела перший випробувальний політ найбільшого у світі літака, призначеного для виведення у космос штучних супутників Землі.

Про це повідомив центральний американський телеканал CNN.

"Після довгих років розробок у пустелі на північ від Лос-Анджелеса в суботу зранку вперше злетів гігантський шестимоторний реактивний літак з розмахом крил з поле для американського футболу", - зазначає телеканал.

Літак Stratolaunch призначений для старту з повітря супутників, які потім виходитимуть на низьку орбіту Землі. Передбачається, що це буде більш економічний спосіб для запусків кораблів у космос.

Як уточнюється, перший політ, який тривав близько двох з половиною годин, виконував пілот-випробувач Еван Томас.

"Здебільшого, літак був передбачуваний у польоті", - зазначив Томас, який до цього був військовим пілотом F-16.

Розмах крил літака Stratolaunch становить 385 футів (близько 117 метрів), що є найбільшим показником серед усіх відомих літаків у світі. Довжина авіасудна становить 238 футів (72,5 метри). Вага літака становить півмільйона фунтів – понад 226 тонн. Літак має дві кабіни, по одній у кожному фюзеляжі, однак під час польоту використовується лише одна.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Український борець завоював 'золото' на Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби Український борець завоював 'золото' на Чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби
'Укртрансгаз' відкрив експорт газу в напрямку Угорщини 'Укртрансгаз' відкрив експорт газу в напрямку Угорщини
Зеленський проігнорував чотири повістки про мобілізацію до ЗСУ Зеленський проігнорував чотири повістки про мобілізацію до ЗСУ