Український консул отримав дозвіл на відвідування моряків у СІЗО
Вся Україна

Український консул отримав дозвіл на відвідування українських моряків у СІЗО

Джерело

Український консул отримав дозвіл на відвідування протягом 13-15 березня українських військовополонених моряків у московському СІЗО “Лефортово”.

Український консул отримав дозвіл на відвідування протягом 13-15 березня українських військовополонених моряків у московському СІЗО “Лефортово”.

Про це розповіла речниця Міністерства закордонних справ України Катерина Зеленко на брифінгу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Цими днями ми отримали дозвіл від керівництва СІЗО “Лефортово” про відвідання сьогодні, завтра і післязавтра консулом України українських військовополонених в Москві”, - сказала речниця.

Вона висловила сподівання, що консул зможе зустрітися із кожним полоненим.

Водночас Зеленко підкреслила, що українська сторона досі не має жодної офіційної інформації і жодних медичних документів про реальний стан здоров’я військовополонених.

“Ми вкотре закликаємо російську сторону замість того, аби призначати психолого-психіатричні експертизи, надати необхідні дані щодо стану здоров’я українських військовополонених моряків. Ми вимагаємо їх негайного звільнення і сподіваємося, що все-таки російська сторона одного дня зрозуміє, що маніпулювання питаннями військовополонених, політичних в’язнів не є кроком у правильному напрямку”, - наголосила речниця МЗС.

Як повідомлялося, 25 листопада 2018 року російські силовики захопили два катери і буксир ВМС Збройних сил України у районі Керченської протоки, в результаті чого 24 військовослужбовці потрапили в полон. При цьому троє були поранені.

Згодом моряків вивезли до Москви, де їх утримують у СІЗО "Лефортово". 15 і 16 січня один з московських судів прийняв рішення продовжити арешт українських моряків до кінця квітня.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Ощадбанк начал выплаты монетизированных субсидий: первый день и 350 млн гривен Ощадбанк начал выплаты монетизированных субсидий: первый день и 350 млн гривен
США увеличили бюджет Украине для усиления безопасности на $50 млн США увеличили бюджет Украине для усиления безопасности на $50 млн
Коломойский волнуется: в ОАО «Укрнафта» планируют сменить главу правления Коломойский волнуется: в ОАО «Укрнафта» планируют сменить главу правления