Українець здобув медаль на чемпіонаті світу із сучасного (...)
Стрічка новин

Українець здобув медаль на чемпіонаті світу із сучасного п'ятиборства

Джерело

Українець Павло Тимощенко став бронзовим призером чемпіонату світу із сучасного п’ятиборства, який відбувається в столиці Мексики Мехіко, повідомила прес-служба Національного олімпійського комітету України. Тимощенко набрав у фіналі 1429 очок, поступившись Джеймсу Куку з Британії («золото») та Валентину Праде із Франції («срібло»). У 2015 році Тимощенко здобув «золото» чемпіонату світу в індивідуальній першості. Наступного року він став срібним призером Олімпійських ігор в бразильському Ріо-де-Жанейро. Сучасне п’ятиборство включає в себе змагання в п’ятьох дисциплінах – конкурі, фехтуванні, стрільбі, бігу й плаванні.