Україна перестане виконувати Мінські угоди в разі скасування санкцій
Вся Україна

Україна перестане виконувати Мінські угоди в разі скасування санкцій проти РФ - Климкін

Джерело

Павло Клімкін вже озвучив відповідний ультиматум у Брюсселі.

Україна може відмовитися від дотримання Мінських угод у разі, якщо Німеччина, Франція та інші держави знімуть санкції проти Росії у Раді Європи. Про це під час візиту до Брюсселю заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

Як повідомляє "Європейська правда", глава МЗС України наголосив, що на зустрічах у неділю ввечері та у понеділок уже повідомив про це колег-міністрів з європейських держав.

"Якщо ви підете (на зняття санкційного тиску), як хочуть декілька країн, я того ж дня вийду і скажу, що Мінську у нас відтепер немає, і його вбила не тільки Росія, його вбили також ви", - розповів про переговори Клімкін.

Він додав, що попри відсутність прямого зв’язку між "Мінськом" та санкційним тиском на РФ у Раді Європи, Україна має підстави для такого кроку.

"Якщо зараз, після того як Росія почала видавати паспорти, ви підете на кроки назустріч Росії – тоді тотально руйнується взагалі вся логіка того, що ми досі робили", - пояснив Клімкін.

Зазначимо, що головним лобістом зняття санкційного тиску є Німеччина, яку підтримують французи та низка інших держав. Клімкин підтвердив, що сконцентрувався на переговорах із ними.

"Німці це почули, і французи це почули, і голандці. Чи погодилися? Спитайте у них. Але з німецьким міністром ми окремо дуже довго це обговорювали сьогодні", - додав глава МЗС.

Нагадаємо, що на зимовій ПАРЄ в січні російська делегація не брала участі та відмовилася платити членські внески в 2019 році. Тоді ж Бюро ПАРЄ внесло зміни до правил формування комітетів, позбавивши Україну місця у регламентному комітеті, що розглядає можливість зняття санкцій з Росії.

Нещодавно президент Франції Еммануель Макрон заявив, що Росія повинна залишитися у складі Ради Європи. Водночас у Німеччині дипломати та депутати відкрито проводять роботу для зняття санкційного тиску з Російської Федерації у Раді Європи.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Ощадбанк выдал 22 миллиона долларов фирмам кредита: деньги для Курченко Ощадбанк выдал 22 миллиона долларов фирмам кредита: деньги для Курченко
В команде Зеленского хотят списать несуществующий долг с предпринимателей В команде Зеленского хотят списать несуществующий долг с предпринимателей
Епифаний прокомментировал конфликт с патриархом Филаретом Епифаний прокомментировал конфликт с патриархом Филаретом