Україна повинна отримати “стратегічну перспективу” ЄС - МЗС Чехії
Вся Україна

Україна повинна отримати “стратегічну перспективу” ЄС - Глава МЗС Чехії

Джерело

Глава МЗС Чехії Томаш Петршичек заявив, що три країни-партнери Євросоюзу, які активно співпрацюють у рамках “Східного партнерства”, повинні отримати “стратегічну перспективу”.

Глава МЗС Чехії Томаш Петршичек заявив, що три країни-партнери Євросоюзу, які активно співпрацюють у рамках “Східного партнерства”, повинні отримати “стратегічну перспективу”.

Це Україна, Грузія та Молдова, повідомляє Європейська правда.

“Я вважаю, що має бути чітка європейська перспектива для цих країн (які хочуть поглиблювати відносини з ЄС). Наразі потрібно надати певну стратегічну перспективу для найбільш просунутих держав, таких, як Україна, Грузія та Молдова, забезпечивши їх практичними результатами співпраці”, – заявив глава МЗС Чехії Томаш Петршичек.

За його словами, Євросоюз має ухвалити новий план дій в рамках програми “Східне партнерство”. Хоча політика, яка проводиться зараз, є успішною, проте потрібно говорити про перспективу на майбутні 10 років.

Нагадаємо, що Україна, ЄС і ще 5 країн відзначають 10-річчя “Східного партнерства”. У Брюсселі тривають офіційні зустрічі з главами країн-членів ЄС і партнерів.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Вакцина от кори стала бесплатной для людей любого возраста Вакцина от кори стала бесплатной для людей любого возраста
Україна перестане виконувати Мінські угоди в разі скасування санкцій проти РФ - Климкін Україна перестане виконувати Мінські угоди в разі скасування санкцій проти РФ - Климкін
Ощадбанк выдал 22 миллиона долларов фирмам кредита: деньги для Курченко Ощадбанк выдал 22 миллиона долларов фирмам кредита: деньги для Курченко