У Росії продовжили арешт військовослужбовців ВМС України
Росія

У Росії продовжили арешт військовослужбовців ВМС України

Сергій Боженко

15 січня, так званий "суд" у Москві залишив під вартою до 24 квітня 12 військовослужбовців ВМС України, незаконно захоплених РФ у районі Керченської протоки.

15 січня, так званий "суд" у Москві залишив під вартою до 24 квітня 12 військовослужбовців ВМС України, незаконно захоплених РФ у районі Керченської протоки.

За словами адвоката Миколи Полозова, який захищає інтереси командира моряків Дениса Гриценка, дане рішення буде оскаржено в усіх інстанціях, утому числі в Європейському суді з прав людини, передає Інтерфакс.

"Будемо оскаржувати. І в ЄСПЛ теж", - заявив він.

При цьому зазначається, що в ході засідання захист українців просив відмовити у задоволенні клопотання звинувачення про продовження їх арешту, мотивуючи це тим, що посольство України готове надати їм житло.

Постанова московського "суду" стосується Дениса Гриценка, Андрія Драча, В’ячеслава Зінченка, Михайла Власюка, Романа Мокряка, Євгенія Семідоцкого, Андрія Оприска, Сергія Цибізова, Андрія Шевченка, Богдана Головаша, Сергія Попова та Володимира Терещенка.

Рішення щодо продовження арешту ще 12 моряків очікується пізніше.

Нагадаємо, 25 листопада 2018 року у районі Керченської протоки російські силовики незаконно захопили два українських катера Бердянськ і Нікополь, а також рейдовий буксир Яни Капу, що слідували у порт Маріуполя.

На борту українських суден перебувало 24 військовослужбовців ВМС ЗС України.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Минобороны РФ просит сбивать пассажирские самолеты нарушившие российскую границу Минобороны РФ просит сбивать пассажирские самолеты нарушившие российскую границу
РФ активно купує євро і юані для наповнення золотовалютних резервів РФ активно купує євро і юані для наповнення золотовалютних резервів
ФСБ РФ розробила документ про вимоги до об'єктів релігійних організацій: камери, охорона ФСБ РФ розробила документ про вимоги до об’єктів релігійних організацій: камери, охорона