У кримчан вилучатимуть надані українськими держорганами (...)
Вся Україна

У кримчан вилучатимуть надані українськими держорганами землі

Джерело

Влада анексованого Криму має намір внести зміни до законодавства, які дозволять вилучати земельні ділянки, оформлені українськими держорганами і які порушують російські закони.

Влада анексованого Росією українського Криму планує внести зміни до федерального конституційного закону про входження Криму до складу РФ з тим, щоб визнати недійсними права на земельні ділянки, які були оформлені українськими держорганами і тепер знаходяться у приватній власності з порушенням російського законодавства. Відповідний лист відправив фактичний глава Криму Сергій Аксьонов віце-прем’єру РФ Дмитру Козаку, повідомляє в п’ятницю, 19 травня, газета "Коммерсант".

Крім того, Аксьонов пропонує внести в Держдуму проект окремого федерального закону, який дозволив би до 2021 року припинити права власності на ділянки і нерухомість в Криму і Севастополі, якщо вони розташовані на території загального користування (у парках, на пляжах тощо), а також використовуються не за цільовим призначенням. За оцінками опитаних "Коммерсантом" чиновників, загальна вартість таких ділянок становить близько 1 мільярда доларів.

Раніше в квітні "Новая газета" писала про скарги жителів Севастополя на незаконне вилучення їхньої власності кримськими чиновниками, яке обґрунтовувалося нібито незаконними рішення українських держорганів. Зокрема, в статті йшлося про вилучення земель, які розташовані, наприклад, на території заповідника. У зв’язку з цим жителі Севастополя планували звернутися до президента РФ і Держдуми з проханням внести зміни в закон про входження Криму до складу РФ, з тим щоб закріпити свої права власності, отримані при українській владі.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Що передбачає пенсійна реформа від Гройсмана Що передбачає пенсійна реформа від Гройсмана
На украинский рынок газа пришел всемирный трейдер На украинский рынок газа пришел всемирный трейдер
Украина ожидает позитивного завершения текущей миссии МВФ – Нацбанк Украина ожидает позитивного завершения текущей миссии МВФ – Нацбанк