У Києві почали зносити МАФи на Майдані Незалежності
Вся Україна

У Києві почали зносити МАФи на Майдані Незалежності

Джерело

У Києві почали зносити МАФи, котрі незаконно розташовані у підземних переходах біля станції метро Майдан Незалежності. Через демонтаж МАФів підземні переходи на Майдані частково перекриють.

У Києві почали зносити МАФи, котрі незаконно розташовані у підземних переходах біля станції метро Майдан Незалежності. Через демонтаж МАФів підземні переходи на Майдані частково перекриють.

Підставою для демонтажу конструкцій стало рішення Київської міськдержадміністрації, ухвалене у зв’язку із закінченням терміну оренди та інвестдоговору.

Директор комунального підприємства «Київблагоустрій» Андрій Андрєєв повідомив, що власники МАФів мали дозвіл на користування ними лише на 5 років. У 2017 році, за його словами, дія дозвільних документів закінчилась і власники мали самостійно прибрати споруди.

JPEG - 59.4 кб

«Київблагоустрій» пояснює демонтаж завершенням інвестдоговору.

«Він (інвестор, — ред.) цього не зробив. Друга частина конструкції мала договори оренди твердої поверхні. Департамент комунальної власності подав в суд, виграв його і тим самим розірвав договір оренди. Зараз ми проводимо демонтаж і з 1-го березня почнеться капітальний ремонт цього підземного пішоходного переходу», — повідомив Андрєєв.

Усі демонтовані конструкції, за словами Андрєєва, направлять на штраф-майданчик.

Працівники МАФів обурюються через знесення споруд.

Водночас начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля зазначив, що під час демонтажу рух підземних переходом буде частково обмежено, це триватиме близько двох днів.

«Спільно з КМДА робимо перевірку того, що все відбувається на законних підставах. Зараз трохи важко, бо почався демонтаж, а в переході багато людей. Будемо потроху перенаправляти людей», — заявив Зозуля.

Дехто з власників та працівників кіосків лише почали збирати речі, знесення МАФів засуджують.

«На яких підставах вони їх чіпають? Це раз. А друге, я розумію, там під стінкою. Але ж тут до нашої чебуречної приходили люди, я збирав підписи, бо люди казали: «А де ж ми будемо їсти»? У нас завжди свіжа випічка була», — повідомив працівник одного із МАФів Андрій Мальований.

Раніше повідомлялось, що з Андріївського узвозу у Києві приберуть МАФи продавців сувенірів.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

У Південній Кореї засудили за хабарництво подругу екс-президентки У Південній Кореї засудили за хабарництво подругу екс-президентки
Ігоря Гужву оголошено в розшук Ігоря Гужву оголошено в розшук
Почему в Польше согласились принять Саакашвили Почему в Польше согласились принять Саакашвили