Трамп: санкції стосовно Росії залишатимуться в силі
США

Трамп: санкції стосовно Росії залишатимуться в силі

Джерело

Президент США Дональд Трамп наголошує, що санкції стосовно Росії залишатимуться в силі.

Президент США Дональд Трамп наголошує, що санкції стосовно Росії залишатимуться в силі. Про це він сказав на спільній прес-конференції з прем’єром Італії Джузеппе Конте у Вашингтоні.

"Санкції проти Росії залишаться у тому вигляді, у якому вони є зараз", - сказав пан Трамп.

Раніше на прес-конференції Трамп розповів про успіх своєї "великої" зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним.

Трамп зустрівся з Путіним у Гельсінкі 16 липня. Після зустрічі лідери двох країн заявили журналістам, що домовились працювати над покращенням двосторонніх відносин.

Про Україну у Гельсінки згадав лише Путін. "При обговоренні внутрішньоукраїнської кризи звернули увагу на важливості реалізації Мінських угод. США могли б більш рішуче наполягати на цьому і налаштовувати на це українське керівництво", - сказав він.

А відповідаючи на питання про анексію Криму, сказав, що позиція США в цьому питанні відома - Вашингтон вважає такі дії Росії незаконними. У Росії ж інша точка зору.

США розпочали запроваджувати санкції проти Росії ‎через анексію Криму ще у 2014 році.

У серпні 2017 року у США ухвалили новий закон про санкції проти РФ. Згідно з ним, американський президент не може зняти обмежувальні заходи з Росії без погодження з Конгресом.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Створити фонд на підтримку 'правого популістського націоналізму' у Європі Створити фонд на підтримку 'правого популістського націоналізму' у Європі
Путин предложил Трампу обдумать идею о проведении референдума на Донбассе - СМИ Путин предложил Трампу обдумать идею о проведении референдума на Донбассе - СМИ
Фотографии Трампа начали появляться в поиске по запросу «idiot» Фотографии Трампа начали появляться в поиске по запросу «idiot»