Трамп має наміри зняти санкції з КНДР
США

Трамп має наміри зняти санкції з КНДР

Джерело

Крім того, президент США має намір запропонувати КНДР гарантії безпеки у зв’язку з денуклеаризацией країни.

Крім того, президент США має намір запропонувати КНДР гарантії безпеки у зв’язку з денуклеаризацией країни.

Президент США Дональд Трамп заявив лідеру КНДР Кім Чен Ину про свій намір зняти санкції проти Пхеньяну на тлі подальшого поліпшення відносин двох країн, передає Центральне Телеграфне Агентство Кореї.

За даними північнокорейського агентства, Трамп повідомив про намір зупинити на час доброзичливого діалогу між країнами дію введених санкцій проти КНДР на тлі подальшого поліпшення взаємин, а також запропонувати Північної Кореї гарантії безпеки у зв’язку з денуклеаризацією півострова.

Раніше стало відомо, що Сполучені Штати і Південна Корея не будуть проводити спільні військові навчання, сказав президент США Дональд Трамп в ході прес-конференції за підсумками саміту з північнокорейським лідером Кім Чен Ином в Сінгапурі. Трамп додав, що вважає військові навчання "дуже провокаційними". За його словами, вони можуть відновитися, якщо переговори з Північною Кореєю "будуть йти не так, як повинні".

12 червня в Сінгапурі відбулася історична зустріч президента США Дональда Трампа і лідера Північної Кореї Кім Чен Ина, за підсумками якої сторони підписали спільну декларацію про перезавантаження двосторонніх відносин і денуклеаризацію Корейського півострова. Крім того, США беруть на себе зобов’язання забезпечити безпеку КНДР.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Трамп та Кім Чен Ин підписали декларацію про ядерне роззброєння Трамп та Кім Чен Ин підписали декларацію про ядерне роззброєння
Facebook снова нарушил настройки конфиденциальности Facebook снова нарушил настройки конфиденциальности
30 тепловозов General Electric заканчивают изготавливать для Украины 30 тепловозов General Electric заканчивают изготавливать для Украины