Традиції і рівність
Події

Традиції і рівність

Олена Герасімова

Роздуми про сучасне фарисейство

Петиція щодо заборони Маршу Рівності на сайті Київської Міської Ради набрала 12577 голосів.

На думку автора петиції Галушко Наталії Сергіївни, «Гей-паради та будь-які інші масові заходи ЛГБТ-активістів мають бути забороненими. В країні йде війна, чимало бійців повернулись з передової з психологічними проблемами. Влада, замість того, аби надавати належну підтримку нашим захисникам захищає всілякі "паради", які на даний час взагалі є недоречними. Замість віддати дяку тим, хто за нас вмирав, ЛГБТ-активісти, серед яких наврядчи знайдуться воїни з передової, підривають й так нестабільну ситуацію в країні».

Шановна Наталіє Сергієвно! Хочу вас розчарувати: серед тих, хто холодними лютневими днями стояв на Майдані 2014 року, були присутні і люди, які, з вашої точки зору, «підривають нестабільну ситуацію в країні».

Вони підносили бруківку, готували коктейлі Молотова та вибороли для вас право жити в нормальній європейській країні. Ба, більше того, після початку російської агресії вони, не хвилину не вагаючись, стали до лав бійців-добровольців, що захищали, та продовжують захищати Україну від російської агресії.

Багато з них вже ніколи не повернуться до своїх домівок після обстрілів з російських «Градів», Ілловайського та Дебальцівського котлів, куль снайперів чи жорстоких катувань у полоні, що вони зазнали від терористів – прихильників традиційних цінностей.

Коли у 1933 році Гітлер прийшов до влади, то першими жертвами режиму стали не євреї, а геї та лезбійки.

Це був тест нації на готовність вбивати людей, інакших від них.

Звичайно, такі ритуальні вбивства прикривались саме захистом традиційних цінностей, сім’ї та зростаючого покоління.

Сьогодні 12577 моїх співвітчизників продовжують пестувати в собі «маленького фюрера». Вони готові пошматувати людей лише за право користуватися конституційними свободами.

Вони розглядають людей не через призму їх вчинків або професійних якостей, а через призму їх сексуальної орієнтації. Вони готові заборонити іншим мати спільне майно, законно проживати у одній квартирі, користуватися правом спадщини. Що це, як не дискримінація?

Уявіть собі, що 30-річний чоловік вирішив залучити до своїх прихильників представників вийнятково чоловічої статі. Він проводить весь час з молодими чоловіками, їсть, п’є та спить з ними в одному помешканні. Можна тільки здогадуватись, якими епітетами нагородила б Наталія Сергіївна таку громаду.

Але впродовж двох тисячоліть весь християнський світ оцінює їх діяльність не з точки зору того, як Вчитель та його учні співіснували з тодішнім суспільством, а що заповідали у 10 заповідях та що своєю діяльністю залишили у спадок.

Мене часто турбує питання: а підтримав би сам Христос Марш Рівності? Адже Він сам був геть інакшим від фарисеїв, що забороняли лікувати в суботу, бо це порушувало традиційні цінності, та готові були до смерті побити камінням жінку.

Він всіх людей зробив рівними перед Собою. Не засуджуючи жодну людину, Він жорстко засудив фарисейство, бо це не що інше, як спроба під прикриттям захисту традиції панувати над людьми та судити їх за те, що вони є інакшими від тебе.

Я хочу слухати музику Чайковського, бо вона чарівна, пісні Елтона Джона оцінювати з точки зору музичних вподобань, захоплюватись гарними сукнями від відомих кутюр’є, і мене не повинно турбувати особисте життя людини, бо це є насильницьким вторгненням до її інтимного світу.

Я проти агресивного нав’язування будь-якої ідеології. Мені однаково огидно бачити як розфарбованих чоловіків та жінок, неначе з Окружної дороги м.Києва, так і богоборців з перекошеними обличчями, що іконами здатні проломити голову.

Але сьогодні людина, що йде у хусточці з церкви, не ризикує своїм життям за прихильність традиціям.

Чи може Марш Рівності спровокувати пропаганду насильства та педофілії?

Звичайно, ні.

Адже сумна статистика свідчить, що переважна більшість злочинів, пов’язаних з сексуальним насильством, коїться саме представниками традиційної орієнтації. Піп з хрестом на шиї, що закликає бити дружину для виховання, аргументуючи жорстокість з позиції християнства, є набагато небезпечнішим, ніж гей-подружжя. Але невже з цього випливає, що традиційні цінності треба заборонити?

Марш Рівності – це про право бути людиною. І до Содому і Гоморри він не має жодного відношення. Це право ходити вільно по вулиці, знаючи, що за твої вподобання тебе не підстереже фанатик з хрестом на шиї та з традиційними цінностями в голові.

Стрельба на концерте в Австрии: трое погибших Стрельба на концерте в Австрии: трое погибших
Почти сорок человек отравились во Львовской области Почти сорок человек отравились во Львовской области
В здании полиции Киева случился пожар В здании полиции Киева случился пожар