Тимошенко і Онищенко в змові або як знищити політичних опонентів
Вся Україна

Тимошенко і Онищенко в змові або як знищити політичних опонентів

"Дешеве замовлення" публікації програми "Слідство.Інфо" смс-переписки Онищенка з найближчим оточенням Петра Порошенка свідчить про потуги опозиційних сил в дискредитації провладної еліти.

10 травня вийшло журналістське розслідування від "Слідство.Інфо", де журналісти продемонстрували смс-переписку із смартфону Онищенко, що він начебто спілкувався з найближчим оточенням Порошенка за допомогою WhatsApp, в переписці демонструються факти домовленостей у голосуванні за законопроекти, призначення на керівні посади. Йдеться про серйозний рівень корупції на високому рівні. Такого роду звинувачення можуть коштувати завершенню політичної кар’єри.

Але, виникає багато питань, особливо, щодо достовірності фотографій, позицій та персонажів цієї вистави.

За словами журналістів Онищенко визнав, що дійсно факт переписки мав місце, переписка велася між Онищенком, Березенко та Кононенко. Зверніть увагу, що інформація про підтвердження смс-переписки від Онищенко надходить разом із публікацією розслідування від "Слідство.Інфо" 10 травня.

Вказується, що саме цю інформацію було надано Дмитру Гнапу під час зустрічі в Франції із Онищенком. Гнап повідомляє, що господар смс-картинок підтверджує факти перемовин та факти політичної корупції. Йдеться про посередництво у домовленостях між Порошенко та Тимошенко з 2014 по 2016 рік (проведення та підтримка від ВО “Батьківщини” законопроектів ініційованих партією влади).

В переписці використовуються спеціальні терміни, що кодують слова:

JPEG - 104.8 кб
JPEG - 62.7 кб
JPEG - 64.4 кб
JPEG - 64.4 кб

Однак є один момент, на який не можна не звернути уваги, - суть звинувачень Онищенко зводиться до того, що Кононенко та Березенко нібито купували потрібні голоси в парламенті у самої Юлії Тимошенко. Лідера "Батьківщини", пов’язують давні партнерські відносини з Онищенко, але цікаво, що в публікаціях (компромат Онищенка) Тимошенко не пов’язують із корупційними справами, хабарями. Дивно, скажете Ви?!

Те, що Онищенко співпрацює з Тимошенко та атака була націлена на погіршення іміджу Порошенко можна підтвердити двома фактами:

1 факт - Після публікації смс-переписки Онищенко називає "дешевим замовленням" публікацію програми "Слідство.Інфо" про свою смс-переписку з найближчим оточенням президента України Петра Порошенка. Дослівно цитуючи Онищенка:

"Интересно все повернулось. Да, [журналист "Слідства.Інфо" Дмитрий] Гнап был у меня. Полтора года назад. Брал интервью по коррупции Порошенко. Телефона моего в руках не держал. Я пообещал ему переписку, но позже. А на выходе – смонтирован вот такой ролик, вырванные слова из контекста", – заявляє Онищенко.

Онищенко вказує на помилку програми Гнапа, в якій сказано, що "тіткою" в смс-переписці не називали лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко. Йдеться про іншого персонажа української політики.

"Кстати, на моем жаргоне "тетя" – это [лидер Радикальной партии Олег] Ляшко", – отметил Онищенко.

Це свідчить, що Онищенко після публікації зрозумів, може постраждати імідж “політичної подруги” Тимошенко, тому 11 травня повідомляє про "дешеве замовлення" від Гнапа та неправильне трактування "тетя". Випадковість?!

2 факт – Заява Тимошенко на одному із ефірів телеканала ICTV:

“Обнародованная беглым нардепом Александром Онищенко информация – аудиозаписи и скриншоты переписки – это скандал, который необходимо расследовать, однако дело якобы никто так и не открыл.“

Cвідчить, що голова ВО “Батьківщини” розганяла меседж Онищенка про домовленості та корупцію на вищому рівні граючи в гру Онищенко.

JPEG - 53.5 кб

Висновки:

1. Звинувачення Порошенко в корупції, купівлі голосів та інших гріхах призвели до того, що зачепили "дуже чесного" політика Юлію Володимирівну. Тому, після публікації розслідування смс-переписки "Слідство.Інфо" Онищенко заявив про фейковість переписки, підтвердивши тим самим, що це звичайна гра по дискредитації Порошенка та його оточення.

2. Якщо скріншоти фальшиві, а Онищенко не передавав коштів Тимошенко і вона не брала хабарів за голосування у ВРУ, - значить брехливими є і всі інші звинувачення корупціонера Онищенка, який розповідав казки, що нібито був посередником купівлі голосів депутатів.

3. Брехня від Тимошенко, про необхідність розслідувати цю справу є явною, хоча пані Юлія розуміла, що це фейк, тим самим Тимошенко ввела в оману медіа, громадян України.

4. Онищенко не просто так запустив ідею компромату, адже, в Україні його очікує кримінальна справа, підозрюють у завданні збитків державі на мільярди гривень, надія на повернення в Україну в Онищенко живе й досі, тому він не просто чекає перемоги Тимошенко на виборах Президента, а намагається допомогти всі можливими методами.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

В Украине с сегодняшнего дня начала работу миссия МВФ В Украине с сегодняшнего дня начала работу миссия МВФ
Факторы прибыльности 'Нафтогаза': в чем обвиняет Тимошенко руководство 'Нафтогаза'? Факторы прибыльности 'Нафтогаза': в чем обвиняет Тимошенко руководство 'Нафтогаза'?
Яку музику слухають в Україні на YouTube Яку музику слухають в Україні на YouTube