Суд відібрав у Гройсмана право призначати голову "Нафтогазу"
Вся Україна

Суд відібрав у Гройсмана право призначати голову 'Нафтогазу'

Джерело

Була призупинена дія відповідної постанови уряду.

Окружний адміністративний суд визнав протиправним і недійсним постанову Кабінету міністрів №226 від 6 березня, яке наділяє збори акціонерів повноваженнями на обрання і звільнення голови та членів правління "Нафтогазу" без подання наглядової ради.

Про це йдеться в постанові Окружного адміністративного суду від 14 травня 2019 року, пише ЕП.

Наголошується, що суд постановив призупинити дію постанови Кабміну №226 від 6 березня 2019 року, зокрема:

в частині затвердження підпункту 22 пункту 47 Статуту акціонерного товариства "НАК "Нафтогаз України", згідно з яким до виключної компетенції загальних зборів належить обрання та припинення повноважень голови та члена правління;

а також в частині затвердження підпункту 23 пункту 47 Статуту АК, згідно з яким до виключної компетенції загальних зборів належить прийняття рішення про відсторонення голови або члена правління від здійснення повноважень та обрання особи, яка тимчасово здійснюватиме повноваження голови правління до вступу рішення у даній справі в законну силу.

Нагадаємо, що в Кабміні час від часу намагаються звільнити главу НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва. Зокрема 17 квітня прем’єр-міністр Володімітр Гройсман пригрозив відставкою главі НАКу Андрію Коболєву, якщо компанія, незважаючи на доручення уряду, не знизить ціну на газ для населення.

Також 6 березня прем’єр-міністр Гройсман повідомив, що Кабмін всупереч рішенню спостережної ради "Нафтогазу" заявив, що не буде продовжувати контракт з Андрієм Коболєвим і оголосить конкурс на заміщення посади голови правління "Нафтогазу".

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

'Газпром' може зупинити транзит газу через Україну - Коболєв 'Газпром' може зупинити транзит газу через Україну - Коболєв
Вакарчук йде в політику: створення політичної партії «Голос» Вакарчук йде в політику: створення політичної партії «Голос»
САП розпочала кримінальне провадження щодо Сергія Лещенко САП розпочала кримінальне провадження щодо Сергія Лещенко