Садовий оповістив, що ГПУ має повідомити йому про підозру
Вся Україна

Садовий оповістив, що ГПУ має повідомити йому про підозру

Мер Львова Андрій Садовий написав на своїй офіційній сторінці в Фейсбук, що очікує на вручення йому генпрокуратурою повідомлення про підозру.

"З суботніх зустрічей дізнався, що вже незабаром маю отримати від прокуратури повідомлення про підозру у вчиненні кримінального злочину", - написав Садовий.Попередньо заявивши: "Президент запитав, яка моя позиція - я відповів. Вона співзвучна з позицією "Самопомочі". Ситуацію, на нашу думку, можуть врегулювати:
- звільнення за будь-яку ціну наших полонених (якщо навіть необхідно буде міняти за формулою "один на сто", то треба міняти);
- прийняття Закону про визнання статусу територій підконтрольних "ЛНР" і "ДНР" як окупованих Росією з усіма міжнародно-правовими наслідками (і забороною торгівлі автоматично)".Зі слів Cадового він зустрічався із Порошенком на вихідних, деталі зустрічі відсутні.

Ірина Фаріон популяризувала російську мову у Львівському державному університеті Ірина Фаріон популяризувала російську мову у Львівському державному університеті
Турция перестала принимать паромы из аннексированного Крыма Турция перестала принимать паромы из аннексированного Крыма
Вранішні новини від Дениса П'ятигорця Вранішні новини від Дениса П'ятигорця