Рубрика "глибокі знайомства" разом з Олександром Шевченко
Колумністи

Рубрика 'глибокі знайомства' разом з Олександром Шевченко

Роман Реведжук
Опубліковано
24 вересня 2018

Тут мені говорять, що я вже давно не пишу про своїх земляків. Особливо про кандидатів у Президенти.

JPEG - 34 ko

Тут мені говорять, що я вже давно не пишу про своїх земляків. Особливо про кандидатів у Президенти. Бо йдуть вибори і людям треба знати більше про них.

Прийшла черга познайомити Вас з третім. Хоча він трішки випередив мене, бо уже встиг назнайомити Вас з собою коханим через рекламу добротно, на котру витратив 290 тисяч доларів, у гривнях це 8 млн 125 800 гривень). Звісно ці кошти він не вказав у своїй декларації, а може забув, то я нагадую. Бо та політика заклопотує так людину, що з голови вилітає все. Навіть порядність і повага. Але то таке, буває.

Знайомтесь, це Олександр Шевченко, народний депутат, співзасновник ТК Буковель, і як в народі говорять, гаманець олігарха Ігора Коломойського. Зараз хоче в перзиденти, навіть обіцяє посадити всіх в тюрми. У процесі знайомства я буду Вам розповідати не тільки про Олександра, а про інших членів олігархічної прислуги. Щоб мати повне розуміння, то Сашу, як окремого суб’єкта визначити не можливо. По факту, його самостійного немає. Є папіки котрі купують собі таких «сашків», а потім ті прислуговують їм все життя – це як продати душу дияволу називається. Щоб не вдаватися в деталі окремих історій умовно кажучи продажу собак, вернемося до наших баранів.

Хотіти то одне, але треба розуміти звідки те збудження бере свій початок. Все дуже просто, Шевченко насправді боровся з олігархами і випадково заразився.

Бо за останні роки, він увійшов в кураж тендерів так, що витягав з бюджету України, на будівництво доріг, не одну сотню мільйонів гривень. Використовуючи владу, він ще до впровадження системи прозоро тиснув на тендерні комітети власною масою, від слова жир. Так тиснув, що ті не могли йому відмовити. А коли запрацювала система ProZorro.Продажі, вигравав тендери сам у себе, виставляючи на торги ще три свої підставні компанії. Про якість робіт його фірми ПБС не буду говорити, бо то окрема тема і треба додатково залучати фахівців.

Якщо коротко, то дороги від Буковельської фірми ПБС – це повне фуфло, рік-два і пливуть, як пласталінові. Хто не вірить, поїдьте на Буковель і гляньте, особливоті ті хто розбирається у дорожніх покриттях. А краще зробіть експертизу, де замовити я можу підказати. Бо люди не розуміються, а Сашко їм казки розказує, щоб потім мати чим оправдати чергові потреби бюджетних грошей, на оновлення та утримання цих доріг.

Тут справа не тільки в дорогах, бо за роки своєї боротьби з олігархами він разом з своїми покровителями наборов собі доволі великий бекграунд махінацій. Прикарпаття для групи Приват Ігоря Коломойського під контролем Саші Шевченка стало справжньою дійною коровою. За часи будівництва Буковелю та і після, рубали ліси, на будівництві доріг випробовували новітні технології афер, особливої інтенсивності їх діяльність у публічному просторі набула після націоналізації ПриватБанк. Викачуючи кошти з українців, Коломойський і Игорь Палица реалізовували в нові проекти «Пангас» на території Земмерінга (Австрія). Це також окрема історія котра матиме своє гучне продовження, коли австрійські правоохоронні органи розслідують всі махінації цих персон, по масовому скуповуванню заповідної території. Але там окремі махінації й окремі історії.

В Україні історія проста й коротка, тут є Саша, котрому для кращого захисту, з допомогою свого телеканалу 1+1 зробили брата Viktor Shevchenko також народним депутатом, а розуміючи, що рано чи пізно історія Приватбанку матиме логічне продовження, то Сашка відправили у президентський праймеріз, для додаткової порції імунітету. Тільки не розрахували по часу, адже Служба безпеки України в рамках розслідування провела обшуки в буковельській імперії олігархів. Зрозуміло, що Саша кричав з трибуни Верховної Ради про політичне замовлення, бо він комплексує з приводу того, що залізли в його «Сало» (тут нічого особистого, лише назва ресторану).

Комплексів кажуть у нього багато. Наприклад можна пригадати той нашумівший інцидент, коли Олег Ляшко у кулуарах ВР назвав його цитую «серуном», чим вивів з рівноваги Шевченка, котрий у відповідь вдарив радикала. У Коломиї де Саша виріс кажуть, що цей комплекс у нього ще з дитинства, тому він Ляшка вдарив через глибоку психологічну травму. А ще він дуже не любить, коли про нього розповідають правду, тоді в рух йде увесь набір матюччя та погроз з обіцянками фізичної розправи. Колись мені надсилали приклади його навиків культури та рівня справжнього парламентаризму.

Ну а позаяк наше коротке знайомство з моїм земляком та майбутнім кандидатом у президенти Олександром Шевченком добігає кінця, розкажу Вам ще одну травел-версію бізнесу його сім’ї. Цілком зрозуміло, що на гірськолижному курорті Буковель, доволі часто люди травмуються. Для таких випадків сім’я Шевченків мають «Центр реабілітації доктора Бубновського». Ідентифікаційний код юридичної особи: 38731787

Засновники цього центру:

1. БУБНОВСЬКИЙ СЕРГІЙ МИХАЙЛОВИЧ
Адреса засновника: 109156, МОСКВА, ВИХІНО-ЖУЛЕБІНО, ВУЛ.САРАНСЬКА, 6, КОРП.2, КВ.64, РОСІЙСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ

2. ПАВЛЕНКО КОСТЯНТИН ВІТАЛІЙОВИЧ
Адреса засновника: 14000, Чернігівська обл., місто Чернігів, Деснянський район, ВУЛИЦЯ РОКОСОВСЬКОГО, будинок 37, квартира 143

Практично всі ТОВ «Центр реабілітації доктора Бубновського» по Україні, та навіть у Севастополі, записані на Павленка Костянтина Віталійовича. А Івано-Франківське відділення, розділяє з ним Жанна Шевченко, дружина нардепа Віктора Шевченка рідного брата Олександра Шевченка. Ну і звісно сам гуру закладу Бубновський Сергій Михайлович, громадянин РФ. Саме цих трьох людей найчастіше можна побачити у документах власників «Центр реабілітації доктора Бубновського» по всій Україні, і навіть в окупованому Криму. Відвідувачам котрі звертають увагу на стару ліцензію МОЗ терміном за 2014-й, для спокою кажуть є нова, але не встигли вивісити. Міністерство охорони здоров’я України варто звернути на це увагу та перевірити наявність ліцензії. Але що там якась ліцензія, коли чоловік нардеп, а брат чоловіка наполовину кандидат у президенти.

Ой, такий невдобняк получився, а Саша 20 вересня з трибуни Верховної Ради, патріотично, у вишиванці, говорив про обшуки СБУ, що це політичне замовлення, про бізнес Порошенко у Росії, про те що посадить всіх до тюрми, навіть завершуючи свою промову кричав «Слава Україні». Доречі якраз те саме, котре Петро Порошенко зробив офіційним вітанням в армії. Ой що тепер буде, це ж всі зафукають Шевченка, стидоба то яка і сморід на всю Україну.

А позаяк я пишу також політичне замовлення, то доїдаючи зарплатну рошенку поясню, що треба ще зробити, аби поставити все на свої місця. Значить СБУ на правильному шляху, потрібно серйозніше взятися, за цю сімейну династію Прикарпатських прислужників олігарха. Хто цей громадянин Росії Бубновський, що працює під олігархічною парасолею на всій території України в тому числі й на окупованій. Також за моєю інформацією, у цих центрах Бубновського, люди в білих халатах навіть не всі компетентні в медичній термінології, можливо й взагалі не мають медичної освіти. Переживаю, аби не нашкодили Саші, може він незнав про це все, може треба оголосити спецоперацію "врятуйте Сашу".

Смішно. І якщо серйозно то завершальним етапом для держави має бути конфіскація та подальша націоналізація структури ТК Буковель Bukovell, за борги олігарха Ігоря Коломойського перед Приватбанком, а це понад 100 мільярдів.

Підводячи рисочку цієї драми, утримаюсь про написання деталей поїздок Саші Шевченка на Донбас у підтримку наших солдат на фронті. Бо їх просто не було.

Так само не вдаюся в деталі про його вміння підкуповувати виборців, високоморальність, культуру спілкування та чистоплотність. Лише хочу побажати всім виборцям терпіння та здорового глузду у виборі на наступних перегонах. Такі от в мене землячки, що тут скажеш, патріоти. Бо навіть у підтримку Саші на каналі 1+1 в сюжеті про обшуки СБУ в Буковелі, виступив сам Валентин Наливайченко і також казав, що замовив все Порошенко, аби політично розправитись з Сашою.

На Прикарпатті окопалися вони доволі міцно, позаздрить любий "окоп" з Донбасу. У Шевченка в місті Івано-Франківську є свої бандюки, під керівництвом партійця Укропу з міської ради. Раніше вони блокували концерти артистів не з патріотичних позицій, а тому, що організатори не хотіли їм платити.

Ну і що не мало важливо треба згадати, як з ініціативи Саші, людей підбурювали на мітинги, щоб ті вимагали грошей у керівництва ОДА, на ремонт доріг для фірми ПБС. А маючи підпорядкованого собі керівника САДу та власні ЗМІ, можна інтерпритувати інформацію, як завгодно і вигідно для себе. Також З 2012 року Олександр очолює комісію з проведення на території Івано-Франківської області зимових Олімпійських та Параолімпійських ігор 2022 року. Наскільки розумію знову все для лобізму свого бізнесу.

Завершуючи, пригадав один важливий момент, я про це ще ніразу не писав. За моєю інформацією, коли в Дніпрі головою ОДА був Ігор Коломойський. Який насправді прийшов на посаду для порятунку власних статків, а порятунок країни то лише ширма для прикриття, так само як і створення приватних батальйонів. Зіграли на патріотизмі. Гроші він тримав якраз там у Дніпрі твердими валютами. І за перші три тижні своєї роботи на посаді голови ОДА, вивозив інкасаторськими машинами до РФ. Все прикриття через кордон, забезпечував його друг тодішній голова СБУ Наливайченко. Я припускаю, ще це навіть не ті суми, які нібито вивіз з України Янукович. На моє глибоке переконання, він нічого не вивіз, гадаю це зробив саме Коломойський, маючи ресурс і будучи в долі.

А всі оті висловлювання у бік російської влади, то теж не більше, як пилюка в очі. Бо очевидність дружніх стосунків у Коломойського з керівництвом РФ, тягнеться давно. І дружба доволі міцна. Достатньо пригадати лише суд з Абрамовичем, та фантастичну історію, як Коломойський йогов играв. Це також інформація пригодиться СБУ, або як мінімум для роздумів людям.

Отакі вони мелодрами олігархів.

Посилання на сторінку автора статті - Роман Реведжук

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Інші матеріали автора
Інструмент гібридної війни - Wikipedia
Рубрика 'глибокі знайомства' разом з Олександром Шевченко
Бутусівщина або як робити Fake в мережі
Кожен лікар може здати благодійний внесок
Провезти російські танки через Хрещатик