Розкажіть їм про Хорватію
Європа

Розкажіть їм про Хорватію

Дмитро Вовнянко

Хочете помилуватися картиною, як блокувата випадає в осадок, з’їжджає з теми, і робить вигляд ніби не помічає ваших слів? Розкажіть їй про Хорватію.

А самі знаєте про Хорватію?

Значить є така країна – Хорватія. У 90-і там була така сама пробоема як у нас зараз – їхня ДНР. Сербська країна називалася. Там типу серби до Сербії приєднатися хотіли, й тому у бандах Країни було до фіга громадян Сербії, а ще Росії. В т ч – слав’янський бігунець Стрєлков-Гіркін.
Ліквідувіти їхню ДНР зразу у Хорватії не вийшло – в них був свій серпень 14-го і свій Іловайськ. Тому Хорватія уклала з Країною економічну угоду.
Чули? Угоду!!!

У нас зараз близько нічого такого нема. У нас в Мінську Україну представляє пенсіонер, з яким чомусь балакає Москва. А Хорватія…
Хорватія домовилася зі своїми сепарами про забезпечення енергетикою та роботу нафтопроводу і підприємств. Ба більше – сепари створили для Хорватії транспортний коридор – за відповідну платню. Ба більше, торгувала Хорватія не тільки з сепарами, а й через них – із Сербією, яка для Сербської країни була тим чим для ДНР – Росія.
Бізнес на крові!.. Принижена пам’ять загиблих!..

Хорватські Сьоми та Парасюки тоді билися в істериці рівня катарсису. Але хорватський дядько Петро робив те саме що й наш зараз – їхніх Сьом та Парасюків посилав в дупу і чітко гнув свою лінію. Хоча йому було навіть складніше. На відміну від нашого дядька Петра, їхній не міг послатися на досвід Хорватії та Грузії – вони були перші.
Звідусіль вирував лемент «Гібридна війна – то казка! Давай як в Другу світову! Блокада!! Редут!!!»

Але їхній дядько Петро зчепивши зуби, кріпив економіку, співпрацював з Заходом і чекав дня Х. І дочекався.
Одного дня Москва опинилася в такій ситуації, що їй різко стало не до Сербської країни. Водночас Сербія була так придушена санкціями, що могла Країні тільки поспівчувати. Саме в цей момент хорвати сунули вперед свої танкові і мотострілецькі бригади і Сербська країна перетворилася на сумну казку з минулого. В Сербію втекли не тільки їхні банди ДиРи, а й кілька сот тисяч їхньої вати.

Розкажіть блокуваті про Хорватію! Хто зна? Може почують?

Суд ООН в Гаазі в запитаннях та відповідях від Дениса П'ятигорця Суд ООН в Гаазі в запитаннях та відповідях від Дениса П'ятигорця
Четвертий день Гаазького суду. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ Четвертий день Гаазького суду. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ
Профильный комитет Европарламента сегодня рассмотрит соглашение по 'безвизу' для Украины Профильный комитет Европарламента сегодня рассмотрит соглашение по 'безвизу' для Украины