Російські військові літаки порушили зону ППО Південної Кореї
Росія

Російські військові літаки порушили зону ППО Південної Кореї

Сергій Боженко

Два російських військових літаки порушили розпізнавальну зону ППО Південної Кореї. Міноборони країни закликало РФ утриматись від подібних інцидентів в подальшому.

Два російських військових літаки порушили розпізнавальну зону ППО Південної Кореї. Міноборони країни закликало РФ утриматись від подібних інцидентів в подальшому.

Через порушення російськими військовими літаками розпізнавальної зони південнокорейської ППО, міністерство оборони країни у суботу, 14 липня, викликало російського військового аташе, повідомляє південнокорейська агенція Yonhap.

"Оскільки існує ймовірність зіткнення в повітрі, ми закликаємо Росію усвідомити всю серйозність ситуації та вжити необхідних заходів для запобігання повторенню подібних інцидентів", - заявив представник південнокорейського оборонного відомства російському військовому аташе Андрію Фалілеєву.

Раніше південнокорейські ЗМІ з посиланням на Об’єднаний комітет начальників штабів країни повідомили, що два російські військові літаки в п’ятницю, 13 липня, чотири рази порушили розпізнавальну зону ППО Південної Кореї.

"Ми підняли в повітря військові літаки, щоб ті здійснили стандартні тактичні заходи на кшталт проведення повітряних маневрів у відповідь і передачі попереджень російським літакам не перебувати в KADIZ (ідентифікаційна зона ППО Південної Кореї - Ред.) аж до того моменту, поки вони не покинуть зону", - йдеться у заяві південнокорейських військових.

Своєю чергою в міністерстві оборони РФ повідомили, що Південна Корея і Японія піднімали винищувачі для супроводу двох російських стратегічних ракетоносців Ту-95МС. "Два стратегічні ракетоносці Ту-95МС Повітряно-космічних сил виконали планові польоти над нейтральними водами акваторій Японського і Жовтого морів, а також західної частини Тихого океану. Літаки дальньої авіації супроводжувалися екіпажами багатоцільових винищувачів Су-35С", - йдеться в повідомленні міноборони РФ.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Россия строит военные объекты около государственной границы с Польшей Россия строит военные объекты около государственной границы с Польшей
В Иркутске на заводе который выпускает истребители 'Су-30' произошел пожар В Иркутске на заводе который выпускает истребители 'Су-30' произошел пожар
Самолет главы КНДР Ким Чен Ына был замечен во Владивостоке Самолет главы КНДР Ким Чен Ына был замечен во Владивостоке