Рівень української журналістики
Колумністи

Рівень української журналістики

Роман Реведжук
Опубліковано
01 червня 2018

Живий - значить хай живе, бо смерть - це завжди погано!

JPEG - 64.1 ko

Живий - значить хай живе, бо смерть - це завжди погано!

Тут справа в тому, що ситуація, чітко і вчергове показала, рівень української журналістики. А тепер т*порилі бісяться і обливають брудом всіх. Ну так, бо написати про себе, що т*порилий, у них духу не вистачає. Нема журналістики в Україні - нема! Й не буде, поки не йти радикальним шляхом, вводити санкції за фейки на рівні держави (випадки проведення спецоперацій не враховуються). І доречі, декілька днів тому, спала мені на думку одна ідея.

Журналіст - це сьогодні інформаційний адвокат. Чому б не ввести у цьому контексті платні послуги? Ось і Вихід з під впливу. Ось вільне плавання. Ось та омріяна незалежність. Хочеш розслідування правдивого: ось прайс послуг, плати. Відповідно отримуй абсолютно незалежне розслідування. Як у суді.

Сьогодні той випадок, коли я голосно аплодую українській державі і ще голосніше регочуся з тупорилих збирачів сенсацій у гонитві за лайками. Ну і звичайно, як завжди маю позицію: не перевірив, опублікував, навчися визнавати.

От тому й мовчав я увесь цей час не писав про цю подію нічого. Написати є про що. Особливо згадати історію, про ще колись нікому не відомого, а від учора широко відомого українському загалу журналіста. Котрий мігрував з РФ до України. Він тут не один, мене це насторожує, щоб потім не пожалкувала Україна, як у випадку з окремо взятими грузинами. Разом з цим, я побажаю здоров’я йому і всім мігрантам з РФ, та швидкого повернення додому.

Українські силовики, дуже великі молодці, продемонстрували, що Україна працює над безпекою громадян, навіть громадян інших країн. Головне, щоб не стати "няньками" для чужих, і не забути про своїх!

Гінцям за сенсаціями вчора та сьогодні, силовики дали красиво, як кажуть в народі: "у хвіст і в гриву". Особливо слідчому комітету РФ, котрий через годину після повідомлення від зрадофілів, порушив справу.

JPEG - 50.6 ko

Посилання на сторінку автора статті - Роман Реведжук

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Інші матеріали автора
Кожен лікар може здати благодійний внесок
Провезти російські танки через Хрещатик
Адвокат агресора - чому країна програє на «інформаційному фронті»?
Про НАТО та Трампа
Перейти на вищий рівень інвестиційної привабливості