Рейтинг стартап-міст: Київ на 31-е місці, обігнавши Мюнхен
Вся Україна

Рейтинг стартап-міст: Київ на 31-е місці, обігнавши Мюнхен

Сергій Боженко

Київ піднявся з 63 місця на 31-е місце в рейтингу стартап-міст.

Київ зайняв 34-е місце серед більше 1000 міст світу, як один з найбільших стартап-міст. Україна в цілому зайняла 31 місце з понад 100 країн. Про це повідомляє Liga.net з посиланням на рейтинг StartupBlink.

Київ піднявся з 63 місця на 31-е, обігнавши стартап-екосистеми Гельсінкі, Мюнхена, Шеньчженя і Дубліна. Останнє оновлення карти робилося в 2017 році.

Позиція країни в рейтингу залежить від кількості проектів, їх якості та бізнес-середовища стартап-екосистеми. Позиція міста - від того, наскільки сильна екосистема і це оцінюється власним алгоритмом авторів звіту. В Україні партнером StartupBlink став техно-парк UNIT.City.

У столиці нарахували 321 стартап. Крім Києва в рейтинг увійшли Одеса (235 місце), Львів (299), Харків (435) і Дніпро (561). А Україна за останні два роки піднялася в топі на 4 позиції.

Серед міст перші три місця утримують Сан-Франциско, Нью-Йорк і Лондон. Серед країн - США, Великобританія і Канада.

Карта StartupBlink створена на основі Google Maps. Всього на ній відзначені понад 62 000 стартапів. У базі зібрані дані по AngelList, Swissstartups.org, Elance.com і інших платформах. Карта дозволяє фільтрувати стартапи по галузях і місцем розташування, а акселератори - за кількістю грошей, які пропонуються стартапам, і по регіонах.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

'Укрнафта' выграла арбитражный суд у РФ за крымские активы: 44,4 млн долларов 'Укрнафта' выграла арбитражный суд у РФ за крымские активы: 44,4 млн долларов
Савченко планує повертатися працювати в Верховну Раду Савченко планує повертатися працювати в Верховну Раду
Фермери можуть отримати 40 тисяч субсидії - Мінагрополітики Фермери можуть отримати 40 тисяч субсидії - Мінагрополітики