Регіони активізувалися в підтримці затриманих блокувальників (...)
АТО Війна

Регіони активізувалися в підтримці затриманих блокувальників ОРДЛО

Розгін блокадників закінчився не тільки виступами активістів в Києві, а також мітингами підтримками в регіонах.

Після виступів на Майдані Незалежності третина протестувальників перемістилася під Адміністрацію Президента скандуючи проти беззаконня та проти торгівлі із ОРДЛО. На цьому історія не закінчилася та вже активізувалася на регіональноу рівні. В Чернівцях вночі відбувся мітинг приблизно до 100 людей прийшли щоб підтримати затриманих учасників блокади ОРДЛО. Активісти захопили будівлю ОДА з вимогами звільнити затриманих протестувальників та щоб місцева влада висловила свій протест проти дій центральної влади. Присутні вимагали скликання позачергової сесії обласної ради, тому місцева влада підтримала позицію активістів з приводу недопущення торгівлі з террористами. На вимогу протестувальників було скликано на позачергову сесію депутатів, активісти вимагали у політиків прийняти звернення щодо затримання СБУ та поліцією 43 активістів, які на одному з редутів на Сході блокували торгівлю з ОРДЛО. Міська рада ухвалила звернення до Президента України Петра Порошенка, Голови Верховної Ради Андрія Парубія, Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. В ухваденому зверненні йдеться про вимогу звільнити затриманих під час розгону учасників блокади Донбасу, а також відправити у відставку начальника ГУ Нацполіції у Донецькій області В’ячеслава Амброськіна, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, керівника АТЦ СБУ Віталія Малікова. Також у зверненні депутати просять не називати війну на Україні АТО.
Ситуація у Рівному теж відбулася за схожим сценарієм, а саме вночі відбувався мітинг, активісти вимагали звільнення затриманих активістів, навіть палилили шини для більшої переконливості.
На Волині активісти захопили ОДА та висунули три вимоги: звільнити затриманих учасників блокади, звільнити з посади заступника глави Нацполіції В’ячеслава Аброськіна, висловити офіційну підтримку блокади влади місцевого рівня. Хоча сьогодні зранку в 07-12 з’явилася інформація про спростування захоплення ОДА. «Вчора, 13 березня, окремі інтернет-видання поширили інформацію про захоплення активістами ввечері в знак протесту діям правоохоронців щодо блокувальників на станції Кривий Торець приміщення Волинської обласної державної адміністрації. Ця інформація не відповідає дійсності» - повідомив Віктор Гомоль.
Вінниця теж вночі приєдналася до лав протестуючих спалюючи шини біля будівлі СБУ та вимагаючи звільнити затриманих.
У Львові близько 30 активістів різних громадських і політичних організацій висунули низку вимог до влади та силовиків. Мова йде, насамперед, про звільненння затриманих 13 березня учасників торговельної блокади з ОРДЛО.
За київським часом протести в регіонах почалися приблизно в 21-00 та продовжувалися до остататочного звільнення затриманих, а саме до 02-00. Кількість учасників від 50 до 200 людей для кожного міста де проходили акції, захоплювалися будівлі.
Після такої реакції на події затриманих відпустили. Як повідомили нардепи Оксана Сироїд та Семен Семенченко приблизно в 02-00 затриманих відпустили. Затриманих блокадників утримували у різних відділках поліції Донецької області. Народні депутати повідомляють, що затриманих під час штурму редуту у Кривому Торці блокувальників, відпустили.

Азов мурує мури для Свербанку Росії Азов мурує мури для Свербанку Росії
Вопреки скептикам. Санкции со стороны ЕС против РФ продлены. Но не для всех Вопреки скептикам. Санкции со стороны ЕС против РФ продлены. Но не для всех
Спікера 'харківських партизан', який анонсував диверсії на Харківщині, судитимуть заочно Спікера 'харківських партизан', який анонсував диверсії на Харківщині, судитимуть заочно