Продажні антикорупціонери – методика виявлення
Колумністи

Продажні антикорупціонери – методика виявлення

Андрій Стагиритенко
Опубліковано
24 квітня 2017

Приводом для цієї публікації став пікет Всеукраїнської народної ради протидії корупції, який відбувся 21 квітня поблизу ГПУ та був спрямований на захист ІТ-бізнесу

Останніми роками в Україні з’явилось чимало громадян та їх об’єднань, які декларують, що справою їх життя є боротьба з корупцією.
«Корупційну гідру» прагнуть побороти усі – «від мала до велика», від студентів до пенсіонерів, від героїчних воїнів АТО в камуфляжах до субтильних айтішників в окулярах.

JPEG - 253.5 кб

Саме останнє поєднання патріотичної пасіонарності та технічної креативності могло б сприяти досягненню синергетичного ефекту, натомість…
А натомість 21 квітня 2017 року о 10 годині ранку перед центральним входом до Генеральної Прокуратури України ми побачили ДЕЩО, що викликало сором, сміх крізь сльози і відчуття ментального бруду.

Чоловік 20 у камуфляжі з намальованими червоним фломастером плакатами мовчки стояли біля сивочолого дідуся з добрим обличчям «Альхена» з «Дванадцяти стільців», який проголошував полум’яну промову проти «злочинних дій департаменту контррозвідувального захисту у сфері ІНФОРМАТИКИ СБ України». Я не сміюсь над стареньким (а це, між іншим, голова вищевказаної організації А.Буднік), який по папірцю не зміг прочитати назву підрозділу, яка не є таємницею і фігурує в офіційних документах.

JPEG - 181.9 кб

Я не звертаю увагу на те, що до цього він із неабияким завзяттям захищав будинок В.Хомутинника, який незаконно по-хамськи парканом перекрив дітям прохід до річки. А потім - він виступив на захист тваринок у Цирку. Останнє я навіть підтримую. Я не насміхаюсь – мені просто гидко і соромно, ТОМУ ЩО:
Жоден з організаторів та учасників даного пікету не має жодного відношення до ІТ-бізнесу. Більше того, вони, як мені здалось, не в змозі навіть розкрити абревіатуру ІТ!!!

Компанії, які вони нібито захищають, не надавали їм таких повноважень, про що свідчить інтерв’ю керівництва компаній «YouControl» та «Webmoney» виданню «Радіо Свобода» (це фігуранти останніх гучних кримінальних проваджень СБУ). В той час, як А.Буднік не зміг пояснити - хто його взагалі просив захищати права юридичних чи фізичних осіб.

JPEG - 97.3 кб

Більша частина списку нібито ображених СБ України компаній ніколи не були фігурантами кримінальних справ, у них не проводились обшуки і не вилучалось обладнання.

Після проведення пікету, його організатори почали публічно звинувачувати такі солідні видання як «Укрінформ» та «Радіо Свобода» у заангажованості, хоча вказані ЗМІ просто подали читачу ті меседжі, що їх оприлюднив А.Будник. ЗМІ ж не відповідають за відвертий дилетантизм та відсутність ораторських здібностей у цього полум’яного трибуна?!

І на останок, виявилось, що причиною «провалу» гучної акції, за словами організаторів мітингу, стало СБУ, яке всюди слідкувало за організаторами, підбивало їх під руку з фломастером, примушувало йти п’яними на мітинг…

Все це було б смішно, як би не було так сумно. Адже подібні «борці з корупцією» дискредитують всю систему контролю громадянського суспільства за владою – перетворюють ефективний і важливий механізм на варіацію циркової вистави з п’яними клоунами, які періодично забувають текст…

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Інші матеріали автора
Выгодно ли майнить деньги в Украине?
Українська полонія - погляд зовні
Продажні антикорупціонери – методика виявлення