Порошенко пояснив, чому приїхав в студію телеканалу 1+1
Вся Україна

Порошенко пояснив, чому приїхав в студію телеканалу 1+1

Джерело

Порошенко заявив, що вирішив використовувати всі можливості, щоб запросити на дебати свого опонента на виборах Володимира Зеленського.

Президент України Петро Порошенко заявив, що вирішив використовувати всі можливості, щоб запросити на дебати свого опонента на виборах Володимира Зеленського.

Так він пояснив свою появу в студії програми Право на владу на телеканалі 1+1, пише ТСН.

"Мені було байдуже, хто буде в студії. Я приїхав не в студію, я приїхав не на шоу. Я обіцяв Наталі (ведуча шоу Наталія Мосейчук - ред.), що я буду 40 хвилин в студії, і це буде очікування пана Зеленського" , - пояснив він.

Порошенко додав, що закликав Зеленського не ховатися від журналістів і людей, а прибути на стадіон.

"Він не має права виставляти якісь ультиматуми, тому що він наговорив дуже багато. Він сказав, Республіканський - будь ласка. Він сказав якісь аналізи здавати - сам втік. Він сказав якісь додаткові обставини. Моя позиція - це остання неділя перед виборами. Прошу, приїжджайте і проведіть дебати", - додав президент.

Відзначається, що в студію телеканалу він приїхав без кортежу. Президента супроводжували кілька охоронців і співробітників його прес-служби.

Нагадаємо, Петро Порошенко прийшов в ефір програми Право на владу на телеканалі олігарха Ігоря Коломойського і запросив свого опонента Володимира Зеленського на дебати.

У свою чергу шоумен кинув трубку під час першої публічної бесіди з чинним президентом.

Пізніше гендиректор групи 1+1 media Олександр Ткаченко заявив, що телеканал подасть в суд на президента за те, що він прийшов на шоу без запрошення.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Антимонопольний комітет відкрив справи щодо 20 облгазів Фірташа Антимонопольний комітет відкрив справи щодо 20 облгазів Фірташа
Порошенко звільнив голову Херсонської ОДА Андрія Гордєєва Порошенко звільнив голову Херсонської ОДА Андрія Гордєєва
В '1+1 медиа' планируют подать в суд против Порошенко: ворвался в эфир В '1+1 медиа' планируют подать в суд против Порошенко: ворвался в эфир