Порошенко назвав терміни переходу ЗСУ до стандартів НАТО
Вся Україна

Порошенко назвав терміни переходу Збройних Сил України до стандартів НАТО

Джерело

Президент заявив, що євроатлантична інтеграція сприяє зміцненню української державності.

Президент України Петро Порошенко висловив впевненість, що до 2020 року Збройні сили України перейдуть на стандарти НАТО, повідомляє прес-служба глави держави.

"У 2020 році ЗСУ будуть організовані і здатні діяти повністю за стандартами НАТО згідно з законом про національну безпеку", - заявив президент у ході візиту до Здолбунова Рівненської області у четвер, 10 січня.

Порошенко підкреслив, що сьогодні українська армія здатна ефективно виконувати бойові завдання і відбивати російську агресію.

"За чотири роки ми створили ЗСУ. І сьогодні - це сотні тисяч належним чином підготовлених, добре озброєних і забезпечених всім необхідним воїнів з речовим, медичних, харчових, бойовим, житловим та іншим забезпеченням", - підкреслив глава держави.

За словами Порошенка, що на потреби сектора національної безпеки і оборони України направляє 5% ВВП.

"Ми інвестуємо частину ресурсів в потужності оборонно-промислового комплексу, відновлюємо роботу конструкторських бюро, створюємо нові робочі місця в ОПК. Щомісяця українське військо отримують десятки і сотні одиниць нового і модернізованого зброї, техніки, в тому числі літаків і ракет", - додав президент.

Глава держави підкреслив, що зовнішньополітичний курс України на інтеграцію в європейські та євроатлантичні структури сприяє зміцненню державного суверенітету й економіки країни.

"Наш шлях – до миру. Але не на умовах капітуляції, яку нам пропонує російська п’ята колона, а на умовах національних інтересів України... Членство в ЄС – це шлях до добробуту країни. А євроатлантична інтеграція – це шлях до зміцнення української державності та гідності українських громадян. І ми довели, що здатні здобувати перемоги на цьому визначеному українським народом шляху", - підкреслив глава держави.

США офіційно привітали Україну з приводу отримання Томоса США офіційно привітали Україну з приводу отримання Томоса
Валютна лібералізація: які нові операції дозволив Нацбанк Валютна лібералізація: які нові операції дозволив Нацбанк
Качество журналистики в Украине или клеймление офицера «Альфы» СБУ Качество журналистики в Украине или клеймление офицера «Альфы» СБУ