Польща прийняла Міхеіла Саакашвілі за запитом про реадмісію
Вся Україна

Польща прийняла Міхеіла Саакашвілі за запитом про реадмісію

Джерело

Польська прикордонна служба повідомила, що дозволила в’їзд Міхеілу Саакашвілі на основі запиту про реадмісію від Державної міграційної служби України.

Лідер партії "Рух нових сил", екс-президент Грузії, колишній голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі у понеділок, 12 лютого, був прийнятий на території Польщі. Про це повідомила польська прикордонна служба.

"Підставою для ухвалення рішення був запит про реадмісію, поданий Державною міграційною службою України до командувача прикордонної служби. Беручи до уваги той факт, що Саакашвілі є чоловіком громадянки держави-члена Європейського Союзу, запит української сторони був розглянутий позитивно", - заявили в прикордонній службі Польщі.

Соратник Саакашвілі Давид Сакварелідзе підтвердив інформацію, що Саакашвілі перебуває у Варшаві, оскільки виходив з ним на телефонний зв’язок.

Нагадаємо, українські прикордонники 12 лютого затримали Саакашвілі в ресторані "Сулугуні" в центрі Києва. В Державній прикордонній службі повідомили, що під час затримання правоохоронці застосовували силу.

26 липня 2017 року президент України Петро Порошенко позбавив Міхеіла Сааакашвілі українського громадянства. Сам політик в цей час перебував у США, згодом він прибув до Польщі з українським паспортом.

11 вересня з допомогою своїх прихильників Саакашвілі "прорвався" через польсько-український кордон та потрапив на територію України. Згодом суд визнав його винним у незаконному перетині кордону.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Перерабатывая мусор можно экономить Перерабатывая мусор можно экономить
В Киеве задержали Саакашвили В Киеве задержали Саакашвили
НАБУ намагається розірвати угоду портовиків на 700 мільйонів НАБУ намагається розірвати угоду портовиків на 700 мільйонів