Пілоти Ryanair почали наймасштабніший страйк в історії лоукостера
Вся Україна

Пілоти Ryanair почали наймасштабніший страйк в історії лоукостера

Джерело

В Європі пілоти Ryanair почали наймасштабніший страйк в історії ірландського лоукостера.

В Європі пілоти Ryanair почали наймасштабніший страйк в історії ірландського лоукостера.

За словами представника німецької профспілки пілотів Cockpit, страйк почався о 3.01 години (4.01 за Києвом) 10 серпня і триватиме 24 години, повідомляє DW.

У зв’язку зі страйком, що проходить у Німеччині, Бельгії, Швеції, Ірландії та Нідерландах, керівництво авіаперевізника анулювало близько 400 рейсів.

При цьому найбільше рейсів - 250 - скасували у Німеччині. Анульовано практично всі рейси, які мали стартувати з німецьких аеропортів вранці 10 серпня. Лише вдень із Німеччини знову почнуть вилітати літаки Ryanair, йдеться про зворотні рейси до інших країн, що не охоплені протестом пілотів.

Загалом від страйку постраждають близько 55 тисяч пасажирів, з них - понад 42 тисяч в Німеччині. Їм запропоновано перенести політ на інший день або отримати назад гроші за квиток. Виплату інших компенсацій пасажирам керівництво Ryanair відхиляє.

Об’єднання Cockpit з січня 2018 року веде переговори з керівництвом ірландської авіакомпанії, домагаючись укладення першої тарифної угоди з Ryanair і підвищення заробітних плат. Орієнтиром для переговорів називаються тарифні умови туроператора Tui, який, як і Ryanair, використовує літаки Boeing 737. Зважаючи на відсутність прогресу на переговорах 96% опитаних членів Cockpit висловилися за подальшу боротьбу шляхом страйку.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Доповідь ООН: під Іловайськом поранених українських військових вбивали Доповідь ООН: під Іловайськом поранених українських військових вбивали
Відродження українських морських військ: плани на чотири підводні човни Відродження українських морських військ: плани на чотири підводні човни
Роми як перспективний електорат Роми як перспективний електорат