Перешкоджання виборчого процесу на Луганщині: працює поліція
Вся Україна

Перешкоджання виборчого процесу на Луганщині: працює поліція

Поблизу села Новоселка що на Луганщині поліція утримує 110 офіційних спостерігачів кандидата в народні депутати Паденка Дениса по 113 округу. Причина утримання людей в полі - перевірка документів. От тільки спостерігачі із такими затримками вчасно не зможуть дістатися на дільниці.

Інформація щодо затримання спостерігачів від кандидата в народні депутати (Паденко Дениса) надійшла від довіреної особи кандидата Васіна Романа.

За словами представника кандидата, вже більше 2 годин представники поліції не пропускають автобуси зі 110 спостерігачами, спостерігачі не можуть потрапити на дільниці. Це є перешкоджання процесу виборів, 2 години в полі без води, без туалету, утримання автобусів з 110 спостерігачами та імітація перевірки документів. Першу годину на місці був присутній начальник Сватівського ВП ГУНПУ в Луганській області, полковник Волков Рушан Рустемович.

Правова довідка: Порушення 365 ст ККУ «Перевищення влади або службових повноважень, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих їй прав чи повноважень, якщо вони заподіяли істотну шкоду охоронюваним законом правам та інтересам окремих громадян, або державним чи громадським інтересам, або інтересам юридичних осіб.

JPEG - 70.7 кб
JPEG - 191.4 кб
JPEG - 256.8 кб

Інформація оновлюється.

Коротка біографія про кандидата: Денис Паденко народився 19 сiчня 1976 року в місті Луганську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, комерційний директор, ПАТ "Аграрний фонд", безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисуванець.

PNG - 1.1 Mb

За детальнішою інформацією про подію звертайтеся за телефоном до довіреної особи кандидата Васіна Романа +380 50 328 81 36.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

НЕЗИГАРЬ, Лаврєнтьєв, сміттєвоз. 'В ГРУ та ФСБ працюють абсолютно звичайні люди' НЕЗИГАРЬ, Лаврєнтьєв, сміттєвоз. 'В ГРУ та ФСБ працюють абсолютно звичайні люди'
Реформування СБУ потребує делікатного підходу із збереженням номінального функціоналу Реформування СБУ потребує делікатного підходу із збереженням номінального функціоналу
Яке реформування СБУ НЕ потрібне Україні? Яке реформування СБУ НЕ потрібне Україні?