Оперний вікенд з Екс-ан-Провансу вшановує пам'ять Василя Сліпака - (...)
Стрічка новин

Оперний вікенд з Екс-ан-Провансу вшановує пам'ять Василя Сліпака - Французький інститут в Україні

Джерело

На Оперний вікенд від Міжнародного фестивалю ліричного мистецтва в Екс-ан-Провансі 9 та 10 липня запрошує Французький інститут в Україні. Організатори показу присвячують його пам’яті Василя Сліпака.

Про це повідомляє прес-служба інституту. (http://institutfrancais-ukraine.com/ua/news/weekend-a-lopera)

"Французький інститут в Україні та Культурний Проект запрошують усіх бажаючих 9 та 10 липня о 19.00 подивитись майже одночасно з глядачами Міжнародного фестивалю ліричного мистецтва дві оперні прем’єри у постановках Крістофа Оноре та Кеті Мітчел. Оперний вікенд вшановує пам’ять талановитого українця Василя Сліпака. Успішна оперна кар’єра у Франції, стабільне життя не зупинили гаряче серце Василя, він приїхав додому боротися за цілісність своєї Батьківщини. Слухаючи арію Дона Альфонсо 10-го липня, ми згадаємо з теплом і вдячністю Василя, який також виконував цю арію на напрестижніших сценах Європи..." - йдеться в повідомленні.

Щороку, починаючи з 2007-го, Міжнародний фестиваль ліричного мистецтва в Екс-ан-Прованс запрошує весь світ бути присутнім онлайн на показах найсвіжіших оперних прем’єр. Культурно-мистецькі заклади на 5 континентах можуть показувати безкоштовно на великому екрані прем’єри найцікавіших постановок, представлених на фестивалі.

Цього року прозвучать "Пелеас і Мелізанда" Дебюссі в постановці Кеті Мітчелл (9 липня, 19.00), а також "Так чинять усі" Моцарта у постановці Крістофа Оноре (10 липня, 19.00).

Покази відбуватимуться в "Освітній станції 31в1" (вул. Пушкінська, 31-в-1). Вхід вільний. Потрібна попередня реєстрація. 9 липня - реєстрація тут: https://docs.google.com/forms/d/1Q1pa92IShMQvfpw7KBt-BmZukah7gxbaBH4BsEEd9Z0/edit; 10 липня - реєстрація тут: https://docs.google.com/forms/d/1YQgKbpJLbGsmJ3zmFI7IhXN5-NRVbiZXx6XegO2kW5U/edit

Додаткова інформація: 482 23 71, 482 06 72.

Українська триатлетка Юлія Єлістратова виграла Преміум Кубок Європи
Сильна жара не покине Україну і 3 липня
Вибори в Австралії: лейбористи повертаються, хоча коаліція зберігає шанси