Одещина – лідер серед регіонів за зростанням промислового (...)
Одесса

Одещина – лідер серед регіонів за зростанням промислового виробництва

Сергій Боженко

Зростання промислового виробництва в Одеській області за результатами 11 місяців склало 14,5%.

Це є найвищий показник серед усіх регіонів України.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на департамент економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації.

У цьому році в Одеській області значно зросли обсяги виробництва гумових та пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції, текстильного виробництва, а також харчових продуктів і напоїв. Наприклад, зросло виробництво сичужних та плавлених сирів на 27,3%, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, а готових консервованих продуктів з м’яса на 24,1%, – зазначив директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної державної адміністрації Дмитро Радулов.

Окрім вищезазначених категорій товарів також на 48,3% зріс випуск соняшникової нерафінованої олії і його фракцій, виробництво круп збільшилося на 40,6%, а випуск безалкогольних напоїв зріс в 4 рази.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

В Одессе депутаты признали котов частью экосистемы В Одессе депутаты признали котов частью экосистемы
Одесса получит кредитный рейтинг Одесса получит кредитный рейтинг
Одеська область посідає перше місце в Україні за темпами зростання промислового виробництва Одеська область посідає перше місце в Україні за темпами зростання промислового виробництва