Нова політика Facebook вдарила по вартості акцій компанії
Все інше

Нова політика Facebook вдарила по вартості акцій компанії

Сергій Боженко

Акції Facebook відчутно втратили в ціні через плани змінити стрічку новин соцмережі.

Заява засновника Facebook Марка Цукерберга щодо зміни алгоритму стрічки новин користувачів соцмережі спровокувало відчутне коливання на ринку. За даними агенції Bloomberg, за п’ятницю, 12 січня, після оголошення про нововведення ціна однієї акції компанії впала на 4,4 відсотка.

В абсолютних цифрах втрати Цукерберга склали 3,27 мільярда доларів США. Відповідно, капітал 33-річного підприємця за короткий час скоротився з 77,3 мільярда до 74 мільярдів доларів США. Утім, імовірно, наступні коливання повернуть Facebook попередню вартість, адже у компанії обіцяють допомогти своїм бізнес-клієнтам із адаптацією до нової схеми, зазначає агенція новин Reuters.

Нагадаємо, що напередодні соцмережа повідомила, що найближчим часом її стрічка новин почне частіше показувати записи друзів, тоді як пріоритетність публікацій ЗМІ та компаній, навпаки, знизиться.

Цукерберг висловив сподівання, що якщо цей хід виявиться правильним, то в довгостроковій перспективі він позитивно позначиться і на бізнесі Facebook.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Цукерберг заявив про зміну алгортиму стрічки новин Facebook Цукерберг заявив про зміну алгортиму стрічки новин Facebook
Власти Китая решили запретить производство биткоинов. На страну приходится 80% майнинговых мощностей мира Власти Китая решили запретить производство биткоинов. На страну приходится 80% майнинговых мощностей мира
Біля Китаю вибухнув танкер, є загроза забруднення атмосфери Біля Китаю вибухнув танкер, є загроза забруднення атмосфери