На Гаваях помилково оголосили ракетну тривогу
Все інше

На Гаваях помилково оголосили ракетну тривогу

Сергій Боженко

Населення Гавайських островів сколихнуло помилкове попередження про небезпеку внаслідок атаки балістичних ракет. До цього призвела помилка співробітника служби цивільного захисту населення.

Помилкове попередження про наближення балістичних ракет отримали жителі Гавайських островів. Інцидент стався увечері суботи, 13 січня. Користувачі мобільного зв’язку отримали повідомлення, котрі пропонували "негайно шукати бомбосховища". Так само схожі попередження пролунали по радіо та телебаченню. У застереженнях також наголошувалося, що йдеться не про навчання, передає інформагенція Reuters.

За трохи більше ніж півгодини пролунав сигнал "відбій". До того часу населення охопила паніка. Туристів прохали не залишати готелі. Згодом командування американських військ, а також представники місцевої влади визнали, що попередження про ракетну атаку було викликано хибними діями одного із співробітників служби цивільного захисту населення. Після приходу на зміну той помилково натиснув на кнопку "тривога".

Частково до цієї ситуації призвело зростання напруги навколо північнокорейської ракетно-ядерної програми. Ще в листопаді 2017 року через дії КНДР місцева влада на Гаваях оголосила повернення до практики щомісячних навчань цивільної оборони в рамках підготовки до можливого ядерного удару.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Нова політика Facebook вдарила по вартості акцій компанії Нова політика Facebook вдарила по вартості акцій компанії
Цукерберг заявив про зміну алгортиму стрічки новин Facebook Цукерберг заявив про зміну алгортиму стрічки новин Facebook
Власти Китая решили запретить производство биткоинов. На страну приходится 80% майнинговых мощностей мира Власти Китая решили запретить производство биткоинов. На страну приходится 80% майнинговых мощностей мира