На Донбасі починається Операція об'єднаних сил
АТО Війна

На Донбасі починається Операція об'єднаних сил

Сергій Боженко

Антитерористична операція офіційно закінчується. З початком ООС на території Донбасу починає діяти особливий порядок допуску громадян.

Антитерористична операція офіційно закінчується. З початком ООС на території Донбасу починає діяти особливий порядок допуску громадян.

30 квітня, антитерористична операція (АТО) офіційно закінчується і стартує Операція об’єднаних сил (ООС). Зміна формату прописана в законі "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях".

Згідно з законом, стратегічне керівництво силами і засобами, які залучаються до здійснення заходів щодо забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії РФ здійснює Генеральний штаб, а керівництво безпосередньо в Донецькій і Луганській областях – командувач Об’єднаних сил. Він реалізовуватиме свої повноваження через Об’єднаний оперативний штаб ЗСУ.

Командувач Об’єднаних сил бере участь у розгортанні сил та розробці планів дій на випадок непередбачених обставин для застосування Збройних сил і сил оборони. Він також має право доповідати безпосередньо президенту про готовність та хід виконання завдань Об’єднаними силами.

У зв’язку з початком ООС на території Донбасу починає діяти особливий порядок допуску громадян.

20 лютого президент Петро Порошенко підписав закон "Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях".

16 березня президент призначив генерал-лейтенанта Сергія Наєва командувачем Об’єднаних сил.

Петро Порошенко також заявив про те, що антитерористичну операцію на сході України переформатують на Операцію об’єднаних сил не пізніше 30 квітня.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

На Донбассе вместо АТО начинается операция Объединенных сил На Донбассе вместо АТО начинается операция Объединенных сил
Serg Marco: Как победить в снайперской войне Serg Marco: Как победить в снайперской войне
Сдавай паспорт: российских наемников снова оставляют без документов Сдавай паспорт: российских наемников снова оставляют без документов