МВФ змінив програму допомоги Україні з EFF на stand-by
Вся Україна

МВФ змінив програму допомоги Україні з EFF на stand-by

Джерело

Міжнародний валютний фонд (МВФ) замінив програму допомоги Україні з EFF на stand-by.

Міжнародний валютний фонд (МВФ) замінив програму допомоги Україні з EFF на stand-by.

Про це нардеп фракції Блок Петра Порошенка Ірина Луценко в ефірі телеканалу 112.Україна, передає Інтерфакс-Україна.

"МВФ поміняв програму допомоги, з якою працювали, на програму stand-by. А програма міжнародної допомоги stand-by дається тим країнам, які вийшли з переддефолтного стану", – сказала вона.

Нагадаємо, що місія МВФ на чолі з Роном ван Роденом розпочала роботу в Києві 6 вересня і планує працювати по 19 вересня "для обговорення останніх економічних подій і економічної політики".

Україна і МВФ в березні 2015 року підписали меморандум про економічну і фінансову політику, яку країна повинна була проводити в рамках програми EFF. Всього програмою передбачено отримання Україною близько $17 млрд з першим траншем в $5 млрд. Україна змогла отримати з невеликою затримкою другий транш за цією програмою на $1,7 млрд на початку серпня 2015 року, після чого виникла тривала пауза в зв’язку з невиконанням ряду умов, політичним кризою і зміною уряду.

Після приходу нового Кабміну в квітні 2016 роки переговори про продовження фінансування поновилися, проте Фонд вирішив виділити третій транш у розмірі $1 млрд тільки в середині вересня, четвертий - 3 квітня 2017 року. Всього за програмою EFF Україна отримала $7,7 млрд.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Справа Омеляна: Солом'янський райсуд Києва відпустив на поруки Справа Омеляна: Солом'янський райсуд Києва відпустив на поруки
Украина выиграла суд в Лондоне: $3 млрд 'долга Януковича' Украина выиграла суд в Лондоне: $3 млрд 'долга Януковича'
Бойкотувати діяльність 'рупорів Кремля' Бойкотувати діяльність 'рупорів Кремля'