Морські піхотинці України взяли участь в міжнародних навчаннях
Вся Україна

Морські піхотинці України взяли участь в міжнародних навчаннях «Platinum Eagle - 2019»

Сергій Боженко

Військовослужбовці батальйону морської піхоти Військово-морських сил України взяли участь у десятиденному багатонаціональному навчанні «Platinum Eagle - 2019», що проходило в Румунії.

Військовослужбовці батальйону морської піхоти Військово-морських сил України взяли участь у десятиденному багатонаціональному навчанні «Platinum Eagle - 2019», що проходило в Румунії.

Про це повідомили у Міністерстві оборони.

«В Румунії завершилось багатонаціональне навчання за участю військовослужбовців одного із окремих батальйонів морської піхоти ВМС Збройних сил України”, - йдеться в повідомленні.

JPEG - 354.3 кб

Зазначається, що впродовж десяти днів морпіхи ділились здобутим бойовим досвідом з представниками армій США, Грузії, Румунії, Болгарії та Молдови, переймали досвід тактичних дій в складі багатонаціонального підрозділу. При цьому в Міноборони підкреслили, що українські військові, “як і завжди, продемонстрували якісний результат роботи, що відзначили керівники навчань”.

Водночас, за даними відомства, у березні відбулася лише одна із частин цього багатонаціонального навчання, до кінця поточного року «Platinum Eagle - 2019» пройде ще кілька разів за різними сценаріями, участь в якому візьмуть й інші підрозділи морської піхоти.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

У Німеччині видали книгу про революціонера Нестора Махна У Німеччині видали книгу про революціонера Нестора Махна
Проголосувати на виборах або знати свої права Проголосувати на виборах або знати свої права
Вдова Джона Маккейна буде спостерігачем на виборах президента в Україні Вдова Джона Маккейна буде спостерігачем на виборах президента в Україні