Курс біткоіна впав нижче 6 тисяч доларів
Все інше

Курс біткоіна впав нижче 6 тисяч доларів

Джерело

За останню добу найвідоміша цифрова валюта знизилася в ціні на три тисячі доларів. З грудня вона подешевшала більше ніж утричі.

За останню добу найвідоміша цифрова валюта знизилася в ціні на три тисячі доларів. З грудня вона подешевшала більше ніж утричі.

Вартість цифрової валюти біткоін зранку у вівторок, 6 лютого, впала до 5995,58 доларів США. Таким чином найвідоміша криптовалюта за добу втратила в ціні близько трьох тисяч доларів - понад 20 відсотків, про це свідчать дані інтернет-ресурсу Coin Desk.

Разом з падінням курсу біткоіна продовжують також дешевшати й інші криптовалюти, зокрема Ethereum, Litecoin та Ripple. Згідно з даними Bloomberg, американські регулятори планують звернутися до Конгресу з пропозицією взяти під контроль платформи для торгівлі криптовалютами.

З грудня 2017 року, коли біткоін перебував на піку своєї вартості та оцінювався у майже 20 тисяч доларів, цифрова валюта безперервно падає у ціні. Серед причин, через які це відбувається, аналітики називають повідомлення з Китаю щодо обмежень для біткоінів у країні, заборону на використання кредитних карток для купівлі біткоінів британськими та американськими банками і загальні умови, які запроваджують уряди країн з метою регулювання ринку криптовалют.

Про небезпеку інвестицій у біткоіни заявив у понеділок у стінах Європарламенту і голова Європейського центрального банку (ЄЦБ) Маріо Драгі. За його словами, криптовалюта є спекулятивним активом, купівля якої супроводжується великими ризиками. Наразі в ЄЦБ працюють на аналізом пов’язаних з біткоіном ризиків, підкреслив він.

Нинішнє різке падіння курсу біткоіна є не першим за дев’ятирічну історію його існування. У 2011-му році він обвалився у вартості майже на сто відсотків протягом п’яти місяців, а з листопада 2014-го по січень 2015-го року курс криптовалюти обвалився на понад 50 відсотків.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Как советы ломали чехословацкую демократию Как советы ломали чехословацкую демократию
Турецкое наступлении против курдов Турецкое наступлении против курдов
Чи можна хакнути не смартфон, а живу людину? Чи можна хакнути не смартфон, а живу людину?