Кремль погрожує Україні через загибель Захарченка на Донбасі
Росія

Кремль погрожує Україні через загибель Захарченка на Донбасі

Сергій Боженко

Вбивство Олександра Захарченка є провокацією та призведе до зростання напруженості на Донбасі та "дуже негативних наслідків", заявив речник Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

У Москві вважають, що вбивство керівника самопроголошеного невизнаного утворення "ДНР" Олександра Захарченка є провокацією і призведе до ескалації напруженості на Сході України. Про це в суботу, 1 вересня, заявив Дмитро Пєсков, прес-секретар президента Росії Володимира Путіна.

"Загибель Захарченка, безумовно, веде до зростання напруженості в регіоні, що саме по собі, звісно, не сприяє формуванню умов для виходу хоча б на перспективи початку реалізації мінських домовленостей", - зауважив Пєсков, слова якого наводить агенція "Інтерфакс". Він додав, що вбивство є "провокацією, яка має дуже негативні наслідки".

Також, за словами Пєскова, Володимир Путін поки не планує будь-яких прямих контактів з Дмитро Трапезніковим, який після смерті Захарченка був призначений тимчасово виконуючим обов’язки глави "ДНР".

Трапезніков раніше працював, зокрема, менеджером донецького футбольного клубу "Шахтар", який належить українському бізнесмену Рінату Ахметову, а також обіймав керівні посади у бізнес-структурах. З 2010 по 2012 рік працював заступником голови районної ради Петровського району Донецька. Після зміни влади в Україні в 2014 році став на бік сепаратистів. У вересні 2014 року був призначений головою тимчасової адміністрації Тельманівського району "ДНР". Згодом очолив управління зовнішньої і внутрішньої політики "адміністрації глави "ДНР", обійняв посаду так званого віце-прем’єра "республіки".

Нагадаємо, що Захарченко та ще одна людина загинули напередодні ввечері, 31 серпня, в результаті вибуху в кафе "Сепар" у центрі Донецька. Під час вибуху поранення отримав глава "мінфіну ДНР" Олександр Тимофєєв.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

РФ рассчитывает привлечь инвестиции: отдать Китаю земли на Дальнем Востоке РФ рассчитывает привлечь инвестиции: отдать Китаю земли на Дальнем Востоке
Юрий Христензен: Кремлю предлагали выбор Юрий Христензен: Кремлю предлагали выбор
Выученная беспомощность в России Выученная беспомощность в России