Команда Зеленскього прокоментувала розпад коаліції в ВРУ
Вся Україна

Команда Зеленського прокоментувала розпад коаліції в ВРУ

Джерело

У команді новообраного президента Володимира Зеленського вважають, що коаліції в українському парламенті не було уже давно, проте все ще сподіваються на злагоджену роботу Верховної Ради у наступні 6 місяців.

У команді новообраного президента Володимира Зеленського вважають, що коаліції в українському парламенті не було уже давно, проте все ще сподіваються на злагоджену роботу Верховної Ради у наступні 6 місяців.

Про це в коментарі "Українській правді" розповів радник Зеленського Дмитро Разумков.

"Хіба вона (коаліція – УП) була?", - відреагував Разумков на питання про розпад коаліції.

За його словами, "маємо те, що маємо" і команда президента сподівається на злагоджену і ефективну роботу ВР до осінніх виборів.

Разумков додав, що висловлює власну позицію і позицію нардепів, які в розмові з ним підтверджували, що фактично коаліції немає.

Водночас він наголосив, що не вповноважений коментувати юридичну складову розпаду більшості у ВР.

Представник команди Зеленського запевнив, що "ситуація 17 травня нічим не відрізняється від ситуації 15 травня".

У прес-службі новообраного президента вважають, що "коаліції не існує вже три роки – з того часу, як її залишили фракції "Самопомочі", "Батьківщини" та Радикальної партії Олега Ляшка".

"Нинішня гра у парламенті – чергове свідчення того, що депутатам байдуже до людей, які їх обрали. Подовжити своє безтурботне існування для них важливіше", - повідомили у Зеленського.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Суд відібрав у Гройсмана право призначати голову 'Нафтогазу' Суд відібрав у Гройсмана право призначати голову 'Нафтогазу'
'Газпром' може зупинити транзит газу через Україну - Коболєв 'Газпром' може зупинити транзит газу через Україну - Коболєв
Вакарчук йде в політику: створення політичної партії «Голос» Вакарчук йде в політику: створення політичної партії «Голос»