Китай — наш
Агросектор

Китай — наш

Китай зацікавлений в українській агропродукції

Китай зацікавлений у розширенні та збільшенні експорту української сільськогосподарської продукції, а також у можливостях виробляти продукцію в Україні.

Про це було повідомлено під час зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового із делегацією провінції Шаньдун на чолі з Віце-губернатором провінції паном Ван Шуаном — йдеться у повідомленні прес-служби Мінагрополітики.

Зокрема, сторони обговорили можливість експорту соняшникового шроту, жмиху та сорго. Також представники китайської делегації висловили зацікавленість у можливостях вирощувати та переробляти продукцію в Україні.

Зі свого боку, Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий заявив, що Україна зацікавлена у збільшенні експорту власної продукції із доданою вартістю.

Адже розвиток фермерських господарств допоможе перетворити сільське господарство України із сировинної галузі — на переробну. Це — одна з головних цілей стратегії реформ «3+5», розробленої командою Мінагрополітики.
«Збільшення аграрного ринку приведе до попиту у суміжних галузях: обладнанні, сільгосптехніці, засобах захисту рослин, добрив. Вважаю, що у китайської сторони сьогодні є гарні можливості взяти участь у зростанні цього ринку в Україні», — підкреслив міністр Тарас Кутовий.

Отже, це співробітництво дозволить надати стимул для розвитку аграрної та переробної галузей української економіки, а також ще більше диверсифікувати шляхи збуту нашої продукції.

SZ