Керівник Донецької Жебрівський адміністрації йде у відставку
Вся Україна

Керівник Донецької адміністрації Жебрівський йде у відставку

Джерело

Керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський пішов у відставку.

Керівник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський пішов у відставку.

Про це Жебрівський повідомив у Facebook.

У 2015 році президент Петро Порошенко призначив Павла Жебрівського головою Донецької обласної державної адміністрації, керівником обласної військово-цивільної адміністрації.

За цей час в області відкрили 12 капітально відремонтованих опорних шкіл; понад 150 дрібних підприємців отримали кошти на втілення своїх бізнес-ідей в рамках проекту "Український донецький куркуль"; завдяки реалізації обласних та державних програм же понад 200 дітей-сиріт отримали власне житло; відкрито близько 100 молодіжних центрів; 150 спортивних майданчиків та полів зі штучним покриттям; область започаткувала практику освітніх стажувань у Європі для педагогів, підприємців, керівників місцевих громад", - йдеться у повідомленні.

Донеччина першою в Україні впровадила європейські норми моніторингу навколишнього середовища: саме там будують за сучасними європейськими технологіями 4 полігони твердих побутових відходів. У області відкривають Центри надання адміністративних послуг та почали реалізацію проекту зі створення соціальних офісів.

"Але головне - оживає українська сутність Донеччини. Міста та вулиці повернули собі історичні назви, у коридорах та кабінетах обласної адміністрації звучить українська мова, чотири міста переклали українською усі таблички та вивіски", - додає Жебрівський.

У суботу 9 червня керівник Донецької ВЦА зустрівся з Петром Порошенком та попросив його про відставку.

"Він мою заяву прийняв, і у середу її має розглянути Кабмін. Дякую усій своїй команді за роботу, дякую жителям Донеччини за підтримку та розуміння. Ми разом з вами усьому світу довели: Донеччина - це Україна!", - підсумував Жебрівський.

Подписывайтесь на наши каналы
в Телеграм https://t.me/coolyanews
Твиттере https://twitter.com/coolyanews
и наше сообщество в Гугл+ https://plus.google.com/communities/115502899737654712166

Як батько Мураєва захищає 'русский мир' Як батько Мураєва захищає 'русский мир'
В Сумах бросили гранату в ночном клубе В Сумах бросили гранату в ночном клубе
Рік безвізу Рік безвізу